Wynajęte

Praga-Południe, Saska Kępa, Kryniczna

 • Powierzchnia 95
 • Typ Biuro
 • Pomieszczenia 3
 • Rok budowy 1926
 • Komercja Na wynajem

6 500 PLN

68 PLN / m²

Praga-Południe, Saska Kępa, Kryniczna

Przestronne mieszkanie z tarasem Saska Kępa

PRZESTRONNE MIESZKANIE | MOZLIWOŚC KORZYSTANIA Z OGRODU

To ponad 90 mkw mieszkanie znajduje się na wysokim parterze kameralnej will z lat 20 tych. Duże okna oraz orientacja południowo zachodnia, sprawi, że mieszkanie jest świetliste i przyjemne. Znajdują się tam trzy pokoje, oddzielna kuchnia i łazienka. Bezpośrednio z pokoju dziennego mamy możliwość wyjścia na taras.

Dom stoi na dużej działce i lokatorzy mają możliwość korzystania z jego uroków. 
Mieszkanie nie jest umeblowane doskonała przestrzeń do indywidualnej aranżacji.
Kuchnia jest w pełni wyposażona.

Dodatkowe dane
 • Taras: 1
 • Garaż: 1
 • Ogród: 1

Nr oferty: 886476

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Wyślij wiadomość

Katarzyna Walędzik

Senior Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.