Warszawa, Praga-Północ, Markowska

 • Powierzchnia 160
 • Typ Biuro
 • Piętro 2 / 2
 • Pomieszczenia 4
 • Rok budowy 1896
 • Komercja Na wynajem

15 000 PLN

94 PLN / m²

Warszawa, Praga-Północ, Markowska

Przestrzeń do pracy w Koneserze

UNIKATOWA PRZESTRZEŃ
Unikatowa przestrzeń do pracy w unikatowej historycznej lokalizacji w Mennicy Fabryki Wódek Koneser.

Obiekt Mennicy Państwowej został zaadaptowany na lofty, w których znajdą się liczne oryginalne elementy pochodzące z historycznego budynku takie jak klatka schodowa, elementy elewacji i przede wszystkim oryginalna architektura indywidualnego, wolnostojącego budynku.

MOŻLIWOŚĆ WŁASNEJ ARANŻACJI PRZESTRZENI

Na powierzchni 160 mkw można wykonać przestrzeni niezbędne do funkcjonowania każdego businessu. Jest tu miejsce na gabinety, przestrzeń otwartą oraz sale konferencyjną 
Układ ścian oraz brak wykończenia wnętrza – stan deweloperski z akcentami dekoracyjnymi, umożliwia indywidualną adaptację pomieszczeń

We wnętrzu zostały dokonane przepiękne sztukaterie oraz podwieszane sufity, które stanowią o charakterze przestrzeni
Pozostałe elementy wykończenia wnętrza pozostają w gestii najemcy – podłogi, ściny, łazienki

Dodatkowe dane
 • Parking podziemny: 1
 • Garaż: 1
 • Wideofon: Tak
 • Osiedle zamknięte: Tak
 • Winda: Tak
 • Stan: surowy zamknięty
Lokalizacja

Praga-Północ

Praga Północ położona jest po prawej stronie Wisły, sąsiaduje od południa z Pragą Południe , od północy z Białołęką. Praga Północ, przede wszystkim charakteryzuje się, ocalałą podczas II wojny światowej, zabudową. Cieszy oko nie tylko mieszkańców, ale i turystów, którzy odkrywają dawną Warszawę przechadzając się uliczkami. Osią dzielnicy jest ulica Targowa, wzdłuż której znajdują się zabytkowe kamieniczki jeszcze z XIX wieku. Na Targowej mieści się najstarszy dom mieszkalny, w którym obecnie siedzibę ma Muzeum Warszawskiej Pragi i Bazar Różyckiego.

Nr oferty: 849309

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Katarzyna Walędzik

Senior Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.