Wilanów, Stary / Nowy Wilanów, Przyczółkowa

 • Powierzchnia 540
 • Typ Biuro
 • Piętro 1 / 1
 • Pomieszczenia 5
 • Rok budowy 2018
 • Komercja Na wynajem

27 000 PLN

50 PLN / m²

Wilanów, Stary / Nowy Wilanów, Przyczółkowa

550m2 | Nowoczesne biuro | Wilanów | Ursynów

LOKAL BIUROWY W ATRAKCYJNIE WYKOŃCZONYM BUDYNKU WOLNOSTOJĄCYM NA POGRANICZU WILANOWA I URSYNOWA

Nowoczesna architektura | Wysoki standard części wspólnych | Parking przy budynku | Wszechstronne możliwości adaptacji 

*****

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ I STANDARD

* 2x duży open space
* 2 duże pokoje
* 1 miejszy gabinet
* 2 pomieszczenia gospodarcze
* 2 łazienki

Wysokość pomieszczeń: 3,60m.

WYKOŃCZENIE I STANDARD

Budynek główny wyposażony jest w nowoczesną windę na 21 osób. Reprezentacyjna, pięknie zaprojektowana i podświetlona recepcja będzie wizytówką budynku i najemcy.

Wszędzie rozprowadzone są instalacje telekomunikacyjne. Do budynku podłączony jest światłowód.

Pomieszczenia biurowe w stanie deweloperskim, do adaptacji na koszt najemcy. Możliwa zmiana aranżacji pokoi do potrzeb najemcy przy najmie długoterminowym.

Budynek spełnia wszystkie aktualne normy dla obiektów biurowo-usługowych. 

LOKALIZACJA

Powsin, obok głównej trasy do Konstancina i łącznika między Wilanowem a Ursynowem. Dogodny dojazd samochodem i autobusem. Spokojna, bezpieczna okolica, 5min do Miasteczka Wilanów, mniej niż 30min do ścisłego centrum. 

INFORMACJE DODATKOWE

Nieruchomość nadaje się bardzo dobrze na działalności biurowe, ale również na działalność edukacyjną, lub klinikę.
Dodatkowo płatny Service charge w wys. 17pln/m2, współczynnik powierzchni wspólnych oraz prąd i internet zgodnie ze zużyciem.
Budynek jest dwukondygnacyjny, parking na 35 miejsc parkingowych do podziału między najemców.
Podana cena jest ceną netto.

Zapraszam na prezentację!

Dodatkowe dane
 • Parking: 35
 • Recepcja: Tak
 • Kamery wideo: Tak
 • Monitoring: Tak
 • Alarm: Tak
 • Autobus: Tak
Lokalizacja

Stary / Nowy Wilanów

Wilanów był najstarszą osadą założoną na dawnych terenach Warszawy. Wcześniej nazywany Milanowem, ostatecznie dzięki pałacowi Villa Nova powstałemu w XVII wieku ochrzczony Wilanowem. Okolica to piękne, malownicze tereny dawnych sadów w Wilanowie. Obecnie to jedna z najczęściej poszukiwanych lokalizacji przez ekspatów oraz rodziny z dziećmi. Przede wszystkim z tego względu, że Wilanów oferuje doskonałą infrastrukturę edukacyjną. To tu znajdują się szkoły niemiecka, kanadyjska, francuska, a szkoły brytyjska i amerykańska położone są w niedalekiej odległości.

Nr oferty: 394534

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.