Wynajęte

Mokotów, Stary Mokotów, Stary Mokotów

 • Powierzchnia 200
 • Typ Biuro
 • Piętro 2 / 2
 • Pomieszczenia 12
 • Rok budowy 1968
 • Komercja Na wynajem

7 990 PLN

40 PLN / m²

Mokotów, Stary Mokotów, Stary Mokotów

Dom pod działalność na Starym Mokotowie.

Środkowy segment po remoncie na Starym Mokotowie.

Rozkład pomieszczeń:
parter: 3 pokoje + łazienka z prysznicem (jeden pokój z wyjściem na taras i do ogródka)
I piętro: 3 pokoje + łazienka z prysznicem (jeden pokój z wyjściem na balkon od strony ogródka)
II piętro: 3 pokoje + łazienka z prysznicem 
przyziemie: kuchnia, pralnia, pomieszczenie gospodarczo-magazynowe

Garaż w bryle budynku na jeden samochód.

Lokalizacja:
Jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji na rynku nieruchomości – na Starym Mokotowie. Ukryta pomiędzy drzewami daje poczucie kameralności, spokoju oraz komfortu życia z dala od uciążliwości innych śródmiejskich lokalizacji. Jednocześnie oddalona o zaledwie 5 kilometrów od Pałacu Kultury i usytuowana w bliskim sąsiedztwie metra i innych środków transportu jak również głównych arterii Warszawy, zapewnia swoim mieszkańcom komfort komunikacyjny.

Informacje dodatkowe:
Wszystkie pokoje podobnie umeblowane: łóżko, biurko, szafa. Możliwość wynajęcia bez mebli. Dom przeszedł generalny remont 2 lata temu.
Nieruchomość doskonale się na wynajem na cele biurowe bądź działalności typu gabinety psychologiczne, hostel itp.

Serdecznie zapraszamy na prezentacje.

Lokalizacja

Górny Mokotów i Stary Mokotów

Górny I Stary Mokotów są położone ponad skarpą, w północno-zachodniej części Mokotowa. Ślady epoki wojny pozostawiły wiele śladów na warszawskim Mokotowie, czyniąc te dzielnice wyjątkową pod względem historycznym. Na szczęście, architektura została częściowo zachowana i do dziś cieszy oko mieszkańców i przechodniów. Właśnie z uwagi na zachowaną w dużym stopniu zabudowę przedwojenną oraz willowy charakter Stary Mokotów jest uważany za jedną z najbardziej pożądanych i ekskluzywnych dzielnic stolicy.

Nr oferty: 662090

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Wyślij wiadomość

Marta Pecko Falkowska

Senior Real Estate Advisor | Team Leader

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.