Málaga, Torremolinos, Torremolinos

 • Powierzchnia 380
 • Komercja Na wynajem

3 000 EUR / tyg.

8 EUR / m²

Málaga, Torremolinos, Torremolinos

Commercial Property for rent in Torremolinos

El Calvario, Torremolinos, Edificio
Budynek handlowy w centrum Torremolinos.
Budynek na sprzedaż na 3 piętrach plus solarium w centrum Torremolinos, jest pozostawiony tak jak na zdjęciach.
Parter z pomieszczeniem z możliwością utworzenia kawiarni, drugie piętro i solarium z możliwością utworzenia letniego tarasu jako schroniska.
Ceny bezpośrednia sprzedaż budynku 750.000 euro
Przeniesienie istniejącej działalności 49.000 euro i 3.000 euro czynszu miesięcznie.
Wynajem z opcją zakupu cena 750.000 euro wejście 113.000 euro i czynsz 3000 euro miesiąc umowa 2 lub 3 lata.
Możliwość utworzenia hotelu, siłownia, akademia, prywatne centrum medyczne,
Doskonała inwestycja

Nr oferty: R2865278

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.