Office Assistant

Martyna Łożyńska

Martyna

Opis

Doświadczenie

Asystentka Biura Nieruchomości w Partners International w oddziale Trójmiejskim. Posiada doświadczenie w prowadzeniu i koordynacji biura, porządkowaniu i archiwizacji dokumentów oraz obsłudze klienta. Świadczy czynności asystenckie wobec Doradców Nieruchomości.

Kwalifikacje

Studentka na Wydziale Prawa i Administracji na Uniwersytecie Gdańskim. Ambitna i zaangażowana, stawiająca na rozwój osobisty i zawodowy.

Zainteresowania

Miłośniczka dobrego kina i książek psychologicznych. W wolnych chwilach uwielbia gotować i spędzać czas z rodziną, szczególnie spacerując wśród zieleni.

Rynek pierwotny

Bądź na bieżąco

Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.