Photographer / Graphic designer

Mateusz Sadownik

Mateusz

Opis

Doświadczenie

Fotografik z zamiłowania i wykształcenia. Pracuje z obrazem od początku liceum, czyli prawie całe dorosłe życie. Geograf, uwielbiający chodzenie po górach, podróżowanie po wschodniej i południowej Europie oraz żeglowanie po mazurskich jeziorach. Przez wiele lat szukał swojego miejsca w Polsce od północy aż po kresy południa, lecz najlepiej czuje się w Warszawie. Jest bardzo dokładny i precyzyjny w swoich projektach, za co go szczególnie cenimy. W Partners International rozwija swoje pasje fotograficzne. Jest również autorem wielu projektów graficznych, które pojawiają się w mediach społecznościowych i na naszej stronie www.

Kwalifikacje

W ostatnim czasie otrzymał wyróżnienie w konkursie Wizjery organizowanym przez Morizon.pl za sesję zdjęciową apartamentu w inwestycji Browary Warszawskie. Został doceniony za profesjonalne przygotowanie mieszkania do sesji, precyzyjne kadrowanie i prezentację detali, które znakomicie podkreślają oryginalny charakter wystroju wnętrza.

Zainteresowania

Uwielbia jazz, klasycznego rocka i muzykę klasyczną.

Bądź na bieżąco

Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.