Zapraszamy na Dzień Otwarty: prezentacja luksusowej rezydencji w Konstancinie

W najbliższy piątek zapraszamy Państwa do Konstancina, na dzień otwarty zjawiskowej rezydencji zlokalizowanej przy ul. Modrzewiowej 4.

Reprezentacyjny holl, przestronny salon z kominkiem, duże klasyczne okna ze szprosami, piękny taras i bardzo zadbany ogród. Istnieje możliwość kupienia domu z działką obok wraz z osobnym budynkiem dla gości lub pomocy domowej o pow. 93m2, co da w sumie wyjątkową jak na Konstancin wielkość posesji – 4500m2.

Więcej szczegółów

  • piątek, 28/09, 11:00 – 14:00
  • na wydarzenie zapraszamy zarówno pośredników jak i zainteresowanych Klientów,
  • kontakt z agentem: Jarosław Szymeczko, Real Estate Advisor;  tel. 512 305 959, mail: j.szymeczko@partnersinternational.pl; Zobacz profil agenta Partners International!
  • więcej o tej ofercie znajdziesz tutaj i tutaj.

 

Bądź na bieżąco

Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.