Joanna Czapska z dwoma wyróżnieniami podczas gali 25-lecia WSPON!

Joanna Czapska, Managing Director Partners International została uhonorowana dwoma wyróżnieniami podczas gali 25-lecia Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami (WSPON).

Wydarzenie, które miało miejsce w warszawskim Pałacu Prymasowskim, było dla nas nie tylko świetną okazją do celebrowania wieloletniej współpracy ze Stowarzyszeniem, ale przede wszystkim cennym spotkaniem z najważniejszymi przedstawicielami polskiej branży nieruchomości. Nic bowiem nie rozwija tak, jak wspólna wymiana doświadczeń.

25 lat istnienia WSPON i Partners International

Jednym z najważniejszych elementów wieczoru było nagrodzenie wieloletnich partnerów Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Organizację założono w maju 1994 roku. Pięć lat później, w 1999 roku, Stowarzyszenie połączyło się ze Stołecznym Stowarzyszeniem Handlu Nieruchomościami SSHN pozostawiając wspólną nazwę, w skrócie WSPON. Organizacja zrzesza osoby świadczące usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz prowadzące działalność naukowo – dydaktyczną związaną z rynkiem nieruchomości.

Obecnie WSPON tworzy ponad trzystu członków zwyczajnych, członkowie honorowi oraz członkowie wspierający. Wśród nich jest też Partners International. Agencja została założona ćwierć wieku temu przez Panią Katarzynę Niedenthal, zaś obecnie z powodzeniem kierowana jest przez Joanną Czapską. Razem ze WSPON, od 25 lat wyznaczamy kierunek rozwoju warszawskiego rynku nieruchomości premium. Nie tylko podnosząc poprzeczkę samym sobie jak i konkurencji, ale przede wszystkim podwyższając standardy obsługi Klientów. 

Wśród nich jest też Partners International. Agencja została założona ćwierć wieku temu przez Panią Katarzynę Niedenthal, zaś obecnie z powodzeniem kierowana jest przez Joanną Czapską. Razem ze WSPON, od 25 lat wyznaczamy kierunek rozwoju warszawskiego rynku nieruchomości premium, nie tylko podnosząc poprzeczkę samym sobie jak i konkurencji, ale przede wszystkim podwyższając standardy obsługi Klientów.

Wyróżnienie za 15-letnie członkostwo i istotny udział w rozwoju Stowarzyszenia nie było jedynym, ważnym dla nas momentem podczas wieczoru. Dodatkową nagrodę za wkład w rozwój systemu MLS ułatwiającego komunikację między agentami całej branży (i tym samym szybką wymianę ofert) odebrała Managing Director Partners International, Joanna Czapska.

A na koniec… tak prezentowała się Joanna podczas odbioru wyróżnienia 🙂

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym!

Dwa wyróżnienia dla Joanny Czapskiej od WSPON!

???????? Joanna Czapska, Managing Director #PartnersInternational nagrodzona dwoma wyróżnieniami podczas sobotniego jubileuszu 25-lecia WSPON!???????????? Już wkrótce nasza relacja z tego wydarzenia – stay tuned!#JoannaCzapska , Managing Director Partners International awarded with two distinctions during the 25th anniversary of the Warszawskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami! ???????????? Our report comming soon!#25YearsOfExperience #RealEstateAgency #WSPON #properies #deluxe #deluxeestates #MillionDolarListing #Warsaw

Opublikowany przez Partners International – Premium Real Estate Agency Wtorek, 5 marca 2019

Bądź na bieżąco

Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.