Rezydencja na Starym Żoliborzu, z pięknym ogrodem i świetnym dojazdem. Zobacz nowy odcinek „Kręcimy Nieruchomości”

Dom wypełniony klimatem i architekturą Żoliborza oficerskiego, charakteryzuje go jasna zabytkowa elewacja i czerwona ceramiczna dachówka. Ta wyjątkowa posiadłość była jednocześnie miejscem, które ze swoją kamerą odwiedzili prowadzący program #KręcimyNieruchomości. Zobacz nowy odcinek!

Rezydencja położona jest na 4 dużych poziomach. Widok z ogrodu i cześć okien, co wyjątkowe w tej części dzielnicy, jest na 3 strony świata – wschód, południe oraz zachód – co zapewnia nasłonecznienie przez cały dzień. Natomiast okna wychodzą na wszystkie 4 strony świata, z czego te wychodzące na północ to głównie kuchnia, łazienka i hall. Więcej o nieruchomości opowiedzą Magdalena i Grzegorz Wysok w swoim programie – link niżej.

Żoliborz Oficerski niewątpliwie jest nie tylko urokliwym miejscem Warszawy, ale jednocześnie jedną z najbardziej prestiżowych i historycznych części stolicy. Zespół ulic i placów wytoczony został na początku lat dwudziestych XX w. na terenach stanowiących dawną część cytadeli. To tutaj Wojskowa Spółdzielnia Mieszkaniowa wzniosła zespół budynków jednorodzinnych, a na projektantów wybrano doskonałych architektów – Kazimierza Tołłoczko, Tadeusza Tołwińskiego, Romualda Gutta i Rudolfa Świerczyńskiego. W dworkowo-pałacykowych willach zamieszkało wówczas wielu wysokich oficerów Wojska Polskiego. Warto wspomnieć, że pierwszym właścicielem prezentowanego domu był pułkownik Adam Kosiba – szef intendentury Wojska Polskiego w II RP.

Więcej o nieruchomości opowie Grzegorz Wysok, odpowiedzialny za tę ofertę:

  • telefon: (+48) 733 004 808
  • mail: g.wysok@partnersinternational.pl

Bądź na bieżąco

Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.