MEET OUR TEAM: Andrzej Herzog, Real Estate Advisor

Z dumą przedstawiamy Wam Andrzeja Herzoga, naszego Real Estate Advisora. Jego specjalizacją jest najem – zarówno mieszkalny, jak i komercyjny – i w tym segmencie Andrzej odnosi największe sukcesy.

Specjalizacją Andrzeja jest najem, zarówno mieszkalny, jak i komercyjny – i w tym segmencie odnosi największe sukcesy, zamykając z powodzeniem wiele trudnych transakcji. W dotychczasowej karierze odpowiadał przede wszystkim za obsługę najmu dla klientów strategicznych, w szczególności menedżerów, dyplomatów i ekspatów, rozwijając swoje umiejętności w międzynarodowym środowisku. W poprzedniej firmie był liderem zespołu jako dyrektor zarządzający, a w 2018 roku przeszedł do Partners International, aby pracować z najlepszymi i podnosić swój poziom zawodowy. 

#MeetOurTeam ???? Z dumą przedstawiamy Wam Andrzeja Herzoga, naszego Real Estate Advisora. Jego specjalizacją jest najem -…

Opublikowany przez Partners International – Premium Real Estate Agency Poniedziałek, 25 lutego 2019

 

Andrzej uwielbia poznawać nowe języki i – choć biegle posługuje się angielskim – jego celem jest, aby z każdym zagranicznym klientem zamienić choć kilka słów w jego macierzystym języku. Wstępem do pracy z ludźmi pochodzącymi z rożnych zakątków świata były dla niego studia na Uniwersytecie Warszawskim – kierunek Stosunki Międzynarodowe. Jest licencjonowanym pośrednikiem i stale poszerza swoje kwalifikacje, uczestnicząc m.in. w szkoleniach WSPON-u.

 

WIĘCEJ INFORMACJI:

Bądź na bieżąco

Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.