NAGRODA BEST LUXURY REAL ESTATE BROKERAGE IN POLAND 2024 PONOWNIE TRAFIA DO PARTNERS INTERNATIONAL

Waldorf Astoria, The Ritz Carlton, Hilton, Roberto Cavalli to tylko niektórzy z dotychczasowych zwycięzców Luxury Lifestyle Awards. Mamy przyjemność ogłosić, że do tego zacnego grona już po raz drugi dołączyło Partners International, zwyciężając w kategorii Best Luxury Real Estate Brokerage in Poland 2024.

Luxury Lifestyle Awards to konkurs o międzynarodowym zasięgu, który selekcjonuje i promuje najlepsze luksusowe towary i usługi na całym świecie. Konkurs ma bardzo długą, bo aż 16-letnią historię. Przez ten czas jury oceniło ponad 5 000 towarów i usług w 400 kategoriach z ponad 100 krajów, tworząc listę najlepszych z najlepszych na świecie. Celem tych wyjątkowych nagród jest wyłonienie najwyższej jakości produktów i usług w poszczególnych sektorach branżowych wśród firm na całym świecie.

Nagrody Luxury Lifestyle Awards w branży nieruchomości przyznawane są za wybitne osiągnięcia i wyjątkową jakość w różnych aspektach związanych z luksusowymi nieruchomościami. Jury oceniające zgłoszenia zwraca uwagę na kilka kluczowych kryteriów, które obejmują:

  1. Design i Architektura: Ważne jest, aby nieruchomości znajdujące się w ofercie agencji były nie tylko piękne, ale również funkcjonalne i zgodne z najnowszymi trendami.
  2. Lokalizacja: Ekskluzywność i prestiż lokalizacji są kluczowe.
  3. Jakość Wykonania: Wysokiej jakości materiały i staranność wykonania są niezbędne. Nieruchomości muszą odzwierciedlać dbałość o detale i wysoki standard wykończenia.
  4. Innowacyjność: Zastosowanie nowoczesnych technologii i rozwiązań, które poprawiają komfort życia mieszkańców, jest bardzo cenione. Może to obejmować inteligentne systemy domowe, ekologiczne rozwiązania czy innowacyjne układy przestrzenne.
  5. Usługi i udogodnienia: Dostępność udogodnień, takich jak baseny, spa, prywatne sale kinowe, usługi concierge i inne ekskluzywne usługi, które podnoszą jakość życia mieszkańców.
  6. Satysfakcja Klientów: Opinie i zadowolenie klientów, którzy korzystają z usług agencji, są również ważnym kryterium.
  7. Zasięg działalności i obecność na rynkach zagranicznych.
  8. Prezentacja nieruchomości – jakość i innowacyjność w zakresie materiałów marketingowych, sesji zdjęciowych oraz produkcji video.
  9. Indywidualne podejście do Klienta i dostosowanie usług do wymagań i oczekiwań każdego z nich.

Bądź na bieżąco

Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.