Trzeba przyznać, że tego wieczoru dopisało nam dosłownie wszystko… Tak wyglądało otwarcie nowej siedziby PI połączone z wernisażem „ONE” [FOTOGALERIA]

Oficjalne otwarcie nowej siedziby Partners International w doborowym towarzystwie, akompaniamencie muzyki na żywo i intrygującej sztuki współczesnej odbyło się w ostatni, wrześniowy piątek w Forcie Cze.

Trzeba przyznać, że tego wieczoru dopisało nam dosłownie wszystko. Nie tylko pogoda, forma muzyków, których gościliśmy czy obecność dwójki artystów ze #StolarskaKrupowiczGallery – Artura Trojanowskiego i Tomka Kopcewicza, których niesamowite prace mogą wszyscy nasi goście wciąż mogą podziwiać na ścianach naszej siedziby. Dopisała nam również frekwencja, która przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania. Nie przesadzimy, jeśli napiszemy, iż na wernisażu pojawiły się tłumy zaproszonych gości, którzy znaleźli czas na to, by w piątkowy wieczór spotkać się z nami i wraz z bąbelkami w ręku wspólnie celebrować ten wieloletni związek. Dodajmy, związek oparty na wspólnie wypracowanym zaufaniu ????

Ten wspaniały wieczór nie udałby się bez wsparcia niezastąpionego teamu PI, który od kilku tygodni pracował nad tym, aby wszystko zostało dopięte na ostatni guzik, za co jeszcze raz pięknie Wam dziękujemy! W tym miejscu koniecznie należy wspomnieć o pomocy #StolarskaKrupowiczGallery. Współpraca z Wami i korzystanie z lat Waszych doświadczeń było dla nas nie tylko czystą przyjemnością ale również lekcją, którą z Waszą pomocą odrobiliśmy ☺️

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za ten wspaniały czas. Dodamy tylko, że wystawę dwójki naszych artystów – Artura Trojanowskiego i Tomka Kopcewicza wciąż można podziwiać w siedzibie Partners International w Forcie Cze. Aby móc celebrować i wspominać nasze spotkanie, prezentujemy część fotogalerii z tego wyjątkowego wieczoru. Więcej zdjęć, tutaj i tutaj☺️

  • zdjęcia: PI

Bądź na bieżąco

Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.