Partners International liderem rynku nieruchomości premium! Zobacz relację z wielkiej gali Polish BusinessWoman Awards 2019

Wielkie święto biznesu i triumf kobiecej siły przedsiębiorczości. Magazyn BusinessWoman&Life po raz dziewiąty uhonorował czołowe przedstawicielki polskiego świata biznesu. Jako Partners International, z wielkiej gali Polish BusinessWoman Awards wyszliśmy ze statuetką Lidera Rynku Nieruchomości Premium!

Konkurs Polish BusinessWoman Awards został zorganizowany po raz dziewiąty i od samego początku cieszy się dużym zainteresowaniem branży i mediów. Na przestrzeni lat charakterystyczne złote statuetki odebrały m.in. Martyna Wojciechowska, Ewa Błaszczyk i Maryla Rodowicz. Równie uroczyście było i tym razem. Wśród nagrodzonych w kategorii „Osobowość Sukcesu” znalezły się bowiem m.in. Gosia Baczyńska, Teresa Rosati i Katarzyna Grochola. Gala organizowana przez redakcję magazynu BusinessWoman & Life jest prawdziwym świętem tych, którzy niejednokrotnie podjęli wyzwanie i odnieśli sukces.

W gronie tegorocznych laureatów znalazla się także Joanna Czapska, Managing Director Partners International, która osobiście pojawiła się na scenie i odebrała statuetkę.  – „Nagroda w kategorii Lidera Rynku Nieruchomości Premium jest ukoronowaniem 25 lat naszej pracy i jednocześnie podkreśla skuteczność wartości, na których oparliśmy stretegię rozwoju. Kluczem do sukcesu Partners International są przede wszystkim ludzie. Wewnętrzna troska o najwyższą jakość obsługi klienta i zapewnienie mu poczucia bezpieczeństwa podczas jednej z trudniejszych transakcji w życiu od zawsze były i zostaną dla nas priorytetem” – mówi Joanna Czapska.

Bądź na bieżąco

Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.