Partners International stworzy agencję nieruchomości nowej generacji

Prezes Shopera, Marcin Kuśmierz, przejął połowę udziałów lidera rynku nieruchomości premium.

Celem Joanny Czapskiej, prezes zarządu Partners International, było zawsze kreowanie najwyższych standardów obsługi klienta i posiadanie unikalnej oferty produktowej w segmencie nieruchomości premium. Bycie najlepszą agencją było od zawsze wpisane w DNA firmy.

Dziś Partners International jest liderem rynku nieruchomości premium w Polsce oraz pośredniczy w sprzedaży i najmie w 6 krajach. Firma zatrudnia ponad 70 osób, posiada biura w Warszawie i Sopocie a w 2023 roku agencja pośredniczyła w sprzedaży nieruchomości premium o wartości przekraczającej 800 mln złotych.

Agencja posiada ponad 6 tys. ofert nieruchomości premium oraz bazę ponad 15 tys. klientów. Firma jest zdobywcą wielu branżowych nagród m.in. Luxury Lifestyle Awards, Champion Biznesu czy Lider Nieruchomości Otodom.

Kolejnym celem Joanny Czapskiej jest stworzenie agencji nieruchomości nowej generacji, która wykorzystuje najnowsze technologie informatyczne aby podnieść standardy obsługi klienta do niespotykanego w branży poziomu. W jego realizacji ma pomóc nowy inwestor – Marcin Kuśmierz. To menedżer i inwestor znany głównie ze świata IT. Od 2021 roku kieruje publiczną spółką Shoper, która jest wiodącą platformą e-commerce w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Wcześniej przez blisko 14 lat zarządzał home.pl, jednym z największych europejskich dostawców usług internetowych dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Marcin Kuśmierz jest zdobywcą wielu nagród i wyróżnień m.in. został dwukrotnie wyróżniony jako “CEO of the year” przez Polskie Stowarzyszenie Inwestorów Kapitałowych. Jest również inwestorem w wielu spółkach technologicznych m.in. w Alsendo, Escola, FOTC, Laurens Coster, Shoper, Woodpecker.co.

Co sprawiło, że zainteresował się branżą nieruchomości? Z pewnością był to ogromny potencjał tkwiący w rozwoju rynku nieruchomości premium oraz możliwości jego cyfryzacji.

Nowoczesne technologie informatyczne znajdują doskonałe zastosowanie na rynku informatycznym. Partners International ma stać się liderem transformacji cyfrowej branży i wyznaczać w niej nowe trendy. Firmę tworzy świetny zespół, którego ambicją jest stworzenie wiodącej agencji nieruchomości premium w Europie. Z przyjemnością będę w tym uczestniczył” – komentuje Marcin Kuśmierz.

Dołączenie Marcina do zespołu Partners International daje możliwość wykorzystania jego unikalnej wiedzy i doświadczenia w obszarze zarządzania i nowych technologii informatycznych. Będzie również zaangażowany w opracowanie nowej strategii rozwoju, która będzie wspierać rozwój nowego biznesu. Cieszymy się, że będzie pracował z nami“ – mówi Joanna Czapska.

 

Dołączenie inwestora skutkuje zmianami struktury organizacyjnej oraz sposobie zarządzania Partners International. Firma otwiera się na nowych doświadczonych menedżerów w wielu obszarach m.in. rozwoju biznesu, partnerstwach czy finansach. Wszystkie aktualne rekrutacje znajdziecie TU.

Bądź na bieżąco

Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.