Prezentacja ekskluzywnego penthouse na Żoliborzu, przy ulicy Przasnyskiej

Już w środę 24 października wraz z #HamiltonMay mamy przyjemność zaprosić Państwa na dzień otwarty wyjątkowego penthouse zlokalizowanego przy ulicy Przasnyskiej. Choć określenie „wieczór otwarty”, w tym przypadku, nie będzie chybionym…

Niesamowite widoki (!) w których można się jedynie zakochać i podziwiać Warszawę wprost z tarasu na dachu – tarasu „na wyłączność” przyszłego właściciela. Ale to nie wszystko – z detalami oprowadzimy Państwa po tym loftowym wnętrzu przeznaczonym tylko dla prawdziwych koneserów. Podczas spotkania przy jednym z rozgrzewających napojów i wieczornym akompaniamencie świateł tętniącej życiem stolicy rozciągającej się zza okien ponad 6-metrowej tafli szkła, z przyjemnością opowiemy Państwu więcej na temat tej niewątpliwie wyjątkowej oferty.

  • środa, 24/10, 18:00 – 20:00,
  • na wydarzenie zapraszamy zarówno pośredników jak i zainteresowanych Klientów,
  • kontakt: Dominika Majchrzak (Partners International); (+48) 500 020 860; Renata Tarachulska; (+48) 602 488 068 (Hamilton May),
  • więcej o ofercie, tutaj.

Bądź na bieżąco

Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.