Dla wynajmujących

Potrzeby Klienta są naszym priorytetem. Każdemu Klientowi przypisany jest indywidualny doradca, który po uzgodnieniu kryteriów wykonuje preselekcje i zaprasza Klienta na prezentacje najlepszych ofert, wybierając tylko te, które spełniają ustalone kryteria. Naszym celem jest umożliwienie naszym Klientom wizytacji wszystkich najlepszych propozycji w wybranym rejonie w zaledwie jeden dzień.
Dodatkowo nasi Klienci otrzymują od nas usługę „house hunting”, która obejmuje przeszukiwanie baz współpracujących z nami agencji, wyszukiwaniu ofert w Internecie i mediach, oraz podejmowaniu spersonalizowanych akcji marketingowych mających na celu pozyskiwanie ofert spoza rynku. Dzięki tej działalności nasi Klienci mają dostęp do blisko 98% ofert rynku nieruchomości, pracując tylko z jednym, aktywnym pośrednikiem, zarazem oszczędzając swój cenny czas.

Bądź na bieżąco

Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.