Sopot, Sopot Dolny, 3 Maja

 • Data zakończenia I/2015
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

Sopot, Sopot Dolny, 3 Maja

3 Maja, Sopot Dolny, Sopot

Villa Tre Maggio to elegancki apartamentowiec, położony w odległości10-minutowego spaceru od plaży w cichej i kameralnej części Sopotu. Bryła budynku nawiązuje do przedwojennej sopockiej zabudowy, urzekającej architekturą oraz bogactwem detali.
Rezydencja została wyposażona w eleganckie przestrzenie wspólne i nowoczesne rozwiązania.
Na tej samej ulicy, pod numerem 45, mieszkał i tworzył przez ponad trzydzieści lat poeta Jerzy Afanasjew. Oprócz historycznej zabudowy, w sąsiedztwie Villi znajdują się także nowe budynki mieszkaniowe – osiedle Marii Ludwiki. Rejon usytuowania Villi Tre Maggio jest przykładem postępującej rewitalizacji Dolnego Sopotu. Dzięki temu strefa pasa nadmorskiego w Sopocie, choć i tak atrakcyjna i modna,  stawała się jeszcze cenniejsza, także w wymiarze finansowym.

Lokalizacja
Sopot Dolny

Sopot Dolny

Główna dzielnica Sopotu, w jej obrębie znajduje się najdłuższe molo w Europie o drewnianej konstrukcji. W pasie nadmorskim dzielnicy znajdują się hotele, domy wypoczynkowe i  pensjonaty. Osią dzielnicy jest deptak ul. Bohaterów Monte Cassino, którego przedłużenie stanowi najbardziej znany obiekt - wychodzące na wody Zatoki Gdańskiej drewniane molo.

Nr oferty: 16615

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Małgorzata Drygiel

Senior Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.