Cypr, Iskele

 • Powierzchnia 70 - 115
 • Data zakończenia I/2026
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

165 000 - 240 000 EUR

2 358 - 2 087 EUR / m²

Cypr, Iskele

Aura

Apartamenty „Aura” położone są w ciszy i otoczeniu przyrody są w spokojnej okolicy, 10 minut spacerem od morza, w otoczeniu naturalnego piękna Agios Sergios wybranym jako Cittaslow (Spokojne Miasto) i krystalicznie czystego morza. „Aura” znajduje się w rajskim zakątku Cypru Północnego, zapewnia łatwy dostęp do centrów handlowych, restauracji oraz miejsc historycznych i turystycznych. W pobliżu są również szkoły i szpital.

Na kompleks „Aura” składa się łącznie 100 apartamentów, w tym 1 + 1, 2 + 1 i 1 + 2 typu Loft. Na terenie znajdują się również między innymi:

– odkryty i kryty basen
– kryta hala sportowa
– sauna i spa
– łaźnia
– parking zewnętrzny
– profesjonalna opieka nad kompleksem

„Aura” ma na celu poprawę jakości życia i oferuje zrównoważoną i nowoczesną przestrzeń. Dzięki szczegółowo zaprojektowanym dużym terenom zielonym, nowoczesnej architekturze i lokalizacji, budynki odciągają od zgiełku miasta. Ponadto zapewniają bliskość i łatwy dostęp do wszystkich udogodnień życia w mieście.

Nr oferty: 42623

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.