Grecja

 • Powierzchnia 74 - 89
 • Piętra 1
 • Pokoje 3
 • Data zakończenia III/2025
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

400 500 - 420 000 EUR

5 413 - 4 720 EUR / m²

Grecja

Beachfront Apartments 5

Na zachód od Krety, w regionie Chania, zaledwie 15 minut od miasta Chania, znajduje się ten międzynarodowo nagradzany projekt, położony nad brzegiem morza, z plażą na wyciągnięcie ręki. Ta ekskluzywna inwestycja, dogodnie położona w prestiżowej okolicy Pirgos Psilonerou przy plaży, oferuje wspaniałe widoki na Morze Śródziemne i malownicze góry. Szerokie wykorzystanie lokalnych materiałów i bujne ogrody krajobrazowe o lokalnym charakterze.

Kompleks ten oferuje wybór luksusowych apartamentów z 1-2-3 sypialniami, penthouse’ów z ogrodami na dachu, maisonettes z 3 sypialniami i willi z dużym wspólnym basenem.

Bar i restauracja, a także mini market i różne sklepy to tylko niektóre z dodatkowych korzyści, z których będą mogli korzystać właściciele tych wyjątkowych nieruchomości. Różne udogodnienia, w tym apteka i przystanek autobusowy, znajdują się w odległości krótkiego spaceru.

Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 40604

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
241214 Apartament 3 1 74 m² 420 000 EUR Zobacz ofertę
910654 Dom 3 89 m² 400 500 EUR Zobacz ofertę

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.