pomorskie, Hel, Żeromskiego

 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

pomorskie, Hel, Żeromskiego

Casa Baia

Hel to doskonałe miejsce do nabycia nieruchomości wypoczynkowej oraz inwestycyjnej na cele wynajmu.

CASA BAIA znajduje się w samym centrum miasta, zaledwie 250 metrów od plaży. W sąsiedztwie inwestycji dostępny jest kort tenisowy, plac zabaw oraz park miejski. W pobliżu znajdują się również takie atrakcje jak Fokarium, Park Wydmowy, Bulwar Nadmorski oraz urokliwe restauracje i sklepy.

W Zatoce Puckiej dostępne są liczne atrakcje oraz idealne warunki do uprawiania sportów wodnych, takich jak kitesurfing i windsurfing. Dodatkowo, otwarte Morze Bałtyckie zapewnia ciche, obszerne i mało zatłoczone plaże.
Miejscowość jest dobrze skomunikowana z dużymi miastami centralnej Polski. Inwestycja znajduje się zaledwie 500 metrów od stacji PKP. 

Funkcjonalność i piękno 

Architektura inwestycji odwołuje się do najznamienitszych europejskich wzorców, stanowiąc przykład udanego połączenia funkcjonalności i estetyki. Reprezentacyjne patio, będące wizytówką inwestycji zostało zaprojektowane jako enklawa zieleni oraz oaza spokoju sprzyjająca relaksowi. Starannie dobrane gatunki kwiatów i roślin ozdobnych tworzą jedyną w swoim rodzaju kompozycję.

Nr oferty: 34554

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.