Śródmieście, Muranów, Nowolipie

 • Data zakończenia I/2014
 • Stan inwestycji Oddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

Śródmieście, Muranów, Nowolipie

Casa del Arte Muranów

Kameralny apartamentowiec usytuowany w okolicy starego Muranowa zachwyca spokojnym
otoczeniem i eleganckim designem. Koncepcja architektoniczna budynku to połączenie nurtu
architektury socrealistycznej z nowoczesnym minimalizmem. Idealna lokalizacja dla ceniących
spokój i kameralny charakter nieruchomości, jednocześnie będąc blisko tętniącego życiem miasta i jego kulturalnych atrakcji.

Inwestycję charakteryzują: Kameralne usytuowanie, wysokie walory estetyczne projektu, bliskość centrum, doskonała komunikacja.

Infrastruktura okolicy: Kina, teatry, muzea, Park Krasińskich, sklepy, restauracje, kawiarnie, usługi, centrum handlowe
Arkadia, tramwaj, autobus, metro Arsenał.

Jeśli poszukujesz nieruchomości na wynajem lub sprzedaż w inwestycji Casa del Arte Murano,
zapraszamy do kontaktu z biurem Partners International Premium Real Estate Agency.
Nasi doświadczeni agenci nieruchomości z przyjemnością pomogą Ci w znalezieniu odpowiedniej oferty.

—————————————————————————————————–

An elegant apartment building located in quiet surroundings of old Muranow. Its architecture presents a symbiosis of socialist realism influences with modern minimalism. This location is ideal for those who value peaceful surroundings and esthetic values of design while staying within short distance from city attractions.

Investment details: Peaceful and quiet location, high esthetic values of the project, location close to the city centre,
good communication

Local infrastructure: cinemas, theatres, museums, Krasinski’s Park, shops, restaurants, cafes, services, Arkadia shopping centre, tram, bus, underground station Arsenal

If you are interested in a property within this investment, whether for rent or for sale, do not hesitate to contact us at Partners International Premium Real Estate Agency.
Our real estate agents will assist you with the highest level of expertise.

Lokalizacja

Śródmieście Północne

Śródmieście Północne wyznaczają trzy Aleje: Jerozolimskie, Jana Pawła II i Solidarności oraz skarpa wiślana od wschodu. To najbardziej reprezentacyjna przestrzeń miasta, której osią jest najwyższa budowla w Warszawie, Pałac Kultury i Nauki. Tu znajduje się centrum turystyczne i biznesowe stolicy. Historia jednak nie była dla tej przestrzeni łaskawa, podczas II wojny światowej praktycznie wszystkie budynki, często jeszcze z czasu secesji, zostały zniszczone. Obecnie kontynuowane jest odbudowywanie zabytkowej części architektury, ale przede wszystkim z naciskiem na budowę nowoczesnych wieżowców, które stanowią wizytówkę Warszawy.

Nr oferty: 7729

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.