Śródmieście, Śródmieście Północne, Warecka

 • Data zakończenia I/2014
 • Stan inwestycji Oddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

Śródmieście, Śródmieście Północne, Warecka

Rezydencja Warecka

Rezydencja Warecka to stylowy budynek nawiązujący do najlepszych wzorców z okresu
międzywojennego, usytuowany w spokojnej okolicy objętej opieką konserwatora zabytków.
Gustownie zaprojektowane części wspólne, zaledwie 28 lokali w obiekcie, prestiżowa lokalizacja w okolicy Narodowego Banku Polskiego, Nowego Światu i Krakowskiego Przedmieścia sprawiają, iż jest to doskonały wybór dla ceniących kameralne otoczenie w samym środku miasta.

Inwestycję charakteryzują:
Kameralna rezydencja w prestiżowej lokalizacji, unikalny projekt, stylowa architektura, bliskość centrum miasta, bogata oferta kulturalno-rozrywkowa.

Lokalna infrastruktura:
Restauracje, kawiarnie, sklepy, punkty usługowe, Stare Miasto, Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat, Uniwersytet Warszawski, Pałac kultury i Nauki, centrum handlowe Złote Tarasy, kina, teatry, metro, autobus, tramwaj.

Jeśli poszukujesz nieruchomości na wynajem lub sprzedaż w inwestycji Rezydencja Warecka zapraszamy do kontaktu z biurem Partners International Premium Real Estate Agency. Nasi doświadczeni agenci nieruchomości z przyjemnością pomogą Ci w znalezieniu odpowiedniej oferty.

—————————————————————————————————–

Warecka Residence is an elegant apartment building mirroring pre-war modernist architectural style, located in a prestigious neighbourhood of historic monuments and classical establishments. Refined common spaces, only 28 apartments, reputable location in the whereabouts of the Polish National Bank seat, Nowy Swiat and Krakowskie Przedmiescie high-end streets, the Old Town. Perfect choice for those who seek quiet surroundings in the heart of the city.

Investment details:
Quiet residence in prestigious location near the city’s historical centre, unique design, stylish architecture, cultural attractions and entertainment.

Local infrastructure:
Restaurants, cafes, shops, service points, the Old Town, Krakowskie Przedmiescie, Nowy Swiat, Chmielna, Warsaw University, Palace of Culture and Science, Zlote Tarasy shopping centre, cinemas, theaters, underground, bus, tram.

If you are interested in a property within this investment, whether for rent or for sale, do not hesitate to contact us at Partners International Premium Real Estate Agency. Our real estate agents will assist you with the highest level of expertise.

Lokalizacja

Śródmieście Północne

Śródmieście Północne wyznaczają trzy Aleje: Jerozolimskie, Jana Pawła II i Solidarności oraz skarpa wiślana od wschodu. To najbardziej reprezentacyjna przestrzeń miasta, której osią jest najwyższa budowla w Warszawie, Pałac Kultury i Nauki. Tu znajduje się centrum turystyczne i biznesowe stolicy. Historia jednak nie była dla tej przestrzeni łaskawa, podczas II wojny światowej praktycznie wszystkie budynki, często jeszcze z czasu secesji, zostały zniszczone. Obecnie kontynuowane jest odbudowywanie zabytkowej części architektury, ale przede wszystkim z naciskiem na budowę nowoczesnych wieżowców, które stanowią wizytówkę Warszawy.

Nr oferty: 7855

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.