CEO / Managing Director

Joanna Czapska

Doświadczenie

Joanna z Partners International związana jest od 2000 roku. Początkowo swoje umiejętności negocjacji szlifowała specjalizując się w najmie nieruchomości dla cudzoziemców pod okiem założycielki firmy – pani Karoliny Niedenthal. Ta praca wyzwoliła w niej miłość do nieruchomości, dla której wzięła urlop dziekański, by przez rok szkolić się w zawiłościach rynku i uzyskać licencję zawodową.

Ciężka praca i ogromna pasja zaowocowały już w 2006 roku, kiedy Joanna otrzymała szansę prowadzenia firmy, wykorzystywaną z powodzeniem do dziś. Aktualnie Joanna zarządza firmą, ale również zajmuje się segmentem sprzedaży i najmu nieruchomości luksusowych, obsługując klientów kluczowych i międzynarodowych.

Cieszy się zaufaniem wielu prestiżowych klientów, którzy skorzystali z usług Partners International i polecają nas swoim znajomym. Joanna buduje firmę przede wszystkim na ciężkiej i uczciwej pracy. Dzięki swoim wnikliwym spostrzeżeniom potrafi zapewnić klientom unikalną przewagę konkurencyjną, a współpracownikom szereg inspiracji i pomysłów.

Świetnie obeznana w specyfice rynku, z nienaganną reputacją zarówno ze względu na najwyższy standard obsługi klienta, jak i stwarzanie troskliwego i etycznego środowiska pracy. Jej filozofia biznesu oparta na profesjonalizmie, pełnym zaangażowaniu i dbałości o szczegóły pozwoliła rozwinąć Partners International do rangi lidera na warszawskim rynku nieruchomości premium.

Kwalifikacje

Absolwentka Wyższej Szkoły Biznesu na kierunku zarządzanie i marketing. Zdobyła licencję zawodową o numerze 4585. Jest aktywnym członkiem WSPON, uczestnikiem licznych szkoleń organizowanych przez WSPON i PFRN (Polska Federacja Rynku Nieruchomości). Ukończyła m.in. kursy CCIM (Certified Commercial Investment Member).

Zainteresowania

Pracę połączyła z hobby, jest zafascynowana rynkiem nieruchomości, designem i architekturą. Kocha to, co robi, więc tak naprawdę nie pracuje. W wolnych chwilach odwiedza stajnie i konie, a baterie ładuje podróżując i poznając nowe kultury.

Zespół Partners International jest w zasadzie najbardziej profesjonalny. Odwiedziłem tylko jedno mieszkanie, które okazało się dla mnie idealne. Cały proces aż do podpisania umowy trwał tylko 36 godzin. Polecam Partners International jeżeli poszukujesz miejsca do mieszkania w Warszawie
Nicolas Frichot-Manoury Europejski Korpus Dyplomatyczny
Z przekonaniem polecam usługi Joanny Czapskiej i jej biura, z których miałem okazje korzystać dwukrotnie. Joanna udowodniła mi, że jest ekspertem w swojej dziedzinie. Powierzając jej cały proces zminimalizowałem jednocześnie swoje zaangażowanie czasu.
Jacek Poświata CEO w wiodącej firmie doradczej
Joanna Czapska i jej zespół to prawdziwi profesjonaliści. Podnieśli standardy warszawskiego rynku nieruchomości. Korzystałem z ich zespołu w wielu transakcjach zarówno najmu jak i sprzedaży i gorąco polecam.
Tomasz Kłodowski CEO w wiodącej międzynarodowej firmie ubezpieczeniowej

Oferty

Oferty zagraniczne

Offmarket

Rynek pierwotny

Bądź na bieżąco

Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.