Catalonia, Barcelona, Abrera

 • Stan inwestycji Oddana do użytkowania

Catalonia, Barcelona, Abrera

Complex Barcelona

Les Tres Eres de Bolvir to nowy projekt wyjątkowych domów, w najbardziej ekskluzywnej miejscowości, zaprojektowany przez znanego architekta z najlepszymi widokami!

Les Tres Eres de Bolvir to projekt dedykowany kameralnej społeczności o niskiej gęstości zabudowy, składający się z 9 wyjątkowych nowych domów zaprojektowanych przez architekta Damiána Ribasa. Domy o powierzchni od 200 do 240 m² są podpiwniczone, dwupiętrowe i z poddaszem. Mają one 3 i 4 sypialnie, 3 lub 4 łazienki oraz bezpośredni dostęp do drogi i pieszych z ulicy. Do dyspozycji mieszkańców jest również parking z pralnią i przechowalnią, prywatny ogród z niezakłóconym widokiem i słońcem przez cały dzień.

Zbudowany zgodnie z najnowocześniejszymi kryteriami ekoefektywności, które gwarantują klasę energetyczną A, a tym samym maksymalną oszczędność energii!

W Les Tres Eres de Bolvir wszystkie domy są zorientowane na południe, mają najlepsze widoki na La Cerdanya i komfort akustyczny wynikający z oddalenia od drogi Puigcerdà.

W La Cerdanya jest więcej nowych projektów budowlanych, ale żaden z nich nie spełnia tych trzech podstawowych warunków, jakie powinien spełniać drugi dom.

Deweloper dysponuje bezkonkurencyjnymi ofertami finansowania bankowego. Ceny domu kształtują się na poziomie 1.200.000 – 1.300.000 Euro.

LOKALIZACJA

Wspólnota mieszkaniowa Les Tres Eres de Bolvir jest położona w regionie Baixa Cerdanya, zaledwie 6 km od Puigcerdà i 2 km od klubu golfowego Real Club de Golf de la Cerdanya. Można stąd zobaczyć stoki narciarskie La Masella i Sierra del Cadí, a także liczne szlaki piesze i rowerowe. W pobliżu kościoła Santa Cecilia i w otoczeniu najlepszych osiedli mieszkaniowych w La Cerdanya, z których wszystkie należą obecnie do najbardziej poszukiwanej gminy.

La Masella-Molina: 15 km
Font Romeu: 26 km
Les Angles: 39 km
Porte-Puymorens: 27 km
GrandValira: 42 km
Real Club de Golf de la Cerdanya: 2 km
Golf San Marc: 6 km
Parc Natural del Cadí-Moixeró: 9 km
Parc Naturel Régional Pyrénées Catalanes: 8 km
Puigcerdà: 5 km
Bellver de Cerdanya: 12 km
Llívia: 11 km
Fontanals Golf Club: 6 km

Nr oferty: 140645

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.