Lisboa, Cascais, Cascais E Estoril

Lisboa, Cascais, Cascais E Estoril

Coral

Umieszczony w dzielnicy mieszkalnej Gandarinha i zaledwie kilka metrów od Boca do Inferno, The Coral jest dość centralny, co pozwala na pieszą rutynę do centrum willi, plaży lub Mariny. Cascais jest przyjazny dla rowerów i ma trasę rowerową wzdłuż morza, która łączy Marinę Cascais z plażą Guincho, promując spokojny styl życia i blisko natury. Coral oferuje apartamenty typu deluxe o typologii, która różni się od apartamentów z jedną sypialnią do apartamentów z czterema sypialniami. Pięć apartamentów posiada ogród i prywatne baseny. Na parterze znajdują się trzy GREEN VILLAS.

Dostępne są następujące:
Penthouse – 4 sypialnie, 5 + 6 Piętro
T4 – Ocean View, 4 sypialnie, 3 piętro
T3 – Prime Flats, Green Villas, 3 sypialnie, 0 do 2 piętro
T2 – Sky Flats, 2 sypialnie, 4 piętro
T1 – City Flats, Green Villa, 1 sypialnia, 0 do 2 piętro

Szerokie i jasne pokoje, dzięki dużej ilości okien, tworzą poczucie głębi. Korzystając w pełni z naturalnego światła, atmosfera tchnie komfortem i spokojem. Apartamenty, w których panuje komfort, posiadają ekskluzywną część wypoczynkową i okna od podłogi do sufitu. Balkony oferują niezapomniany widok na wioskę Cascais i jej przystań.

Projekt podpisany przez atelier PMC Arquitectos, którego punkt ciężkości opierał się na geometrycznej matrycy objętości, kątów i cieni. Aerodrom Cascais i międzynarodowe lotnisko w Lizbonie znajdują się w niewielkiej odległości, co przybliża świat do domu. Integracja z otoczeniem była priorytetem, a dbałość o szczegóły zobowiązaniem. Fasada wyróżnia się dzięki pigmentowanemu betonowi, który zachowuje tonację terakoty, typową dla tego obszaru.

Nr oferty: 138692

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.