Lisboa, Lisboa, Santo António

Lisboa, Lisboa, Santo António

AURYA

Położony w Santo António dos Cavaleiros, w gminie Loures, nowy rozwój Aurya znajduje się zaledwie 10 minut jazdy samochodem od centrum Lizbony. Usytuowana wysoko w dolinie, z widokiem na horyzont, lokalizacja wyróżnia się pobliskim handlem, łatwością korzystania z transportu publicznego, otaczającymi terenami zielonymi i poczuciem wspólnoty.
W okolicy znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby odpowiedzieć na swoje codzienne potrzeby:
– LouresShopping Mall,
– Szpital Beatriz Ângelo,
– Encosta de Santo António dos Cavaleiros Urban Park,
– Carris Bus,
– Stacja metra Quinta do Conventinho (2025).

Aurya narodziła się z obietnicy: miejsce zaprojektowane, aby zaoferować równowagę, której wszyscy potrzebujemy, łącząc technologię z tradycją, zgiełk i spokój, rozrywkę z odpoczynkiem i miasto z szerokimi i zielonymi przestrzeniami. Koncepcja ta została pomyślana specjalnie dla tych, którzy szukają równowagi w swoim życiu, między domem a pracą, aby jak najlepiej wykorzystać oba światy.

Aurya posiada dwie typologie mieszkań, które można dostosować do swoich potrzeb. Możesz wybrać T2 lub T3, zaprojektowane z myślą o nowoczesnym życiu i dostosowane do Twoich codziennych potrzeb. Wszystkie apartamenty posiadają balkon, aby cieszyć się przestrzenią zewnętrzną i są w pełni wyposażone, abyś mógł cieszyć się swoim nowym domem już teraz.

Wszystkie T2 zawierają salon, w pełni wyposażoną kuchnię, łazienkę i dwa pokoje, z których jeden jest apartamentem głównym z własną łazienką. Szeroka przestrzeń jest skomponowana przez przytulne środowisko, z dużą ilością naturalnego światła i balkonem, aby jak najlepiej wykorzystać widoki na zewnątrz.

Wszystkie T3 zawierają przestrzeń salonu, w pełni wyposażoną kuchnię, łazienkę socjalną i dwa pokoje, z których jeden jest apartamentem głównym, z własną łazienką. Szeroka przestrzeń jest skomponowana przez przytulne środowisko, z dużą ilością naturalnego światła i balkonem, aby jak najlepiej wykorzystać widoki na zewnątrz.

Nr oferty: 139479

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

    Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

    Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

    Bądź na bieżąco

    Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

    W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.