Cypr, Kato Pafos

 • Powierzchnia 165 - 190
 • Data zakończenia III/2026
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania

875 000 - 1 500 000 EUR

5 304 - 7 895 EUR / m²

Cypr, Kato Pafos

Diamond

Położony w tętniącej życiem turystycznej enklawie Kato Paphos, Diamond to ekskluzywna kolekcja 20 luksusowych willi z 3 i 4 sypialniami. Każda willa w Diamond to reprezentacja współczesnej elegancji, szczycąca się architekturą, która płynnie łączącą się z naturalnym pięknem śródziemnomorskiego wybrzeża.

Do dyspozycji mieszkańców są m.in nadmorska promenada oraz przestronny wspólny basen.

Niezależnie od tego, czy szukasz stałego miejsca zamieszkania, czy solidnej inwestycji, Diamond oferuje idealne środowisko do życia wypełnionego niekończącymi się możliwościami.

Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 43502

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
349245 Dom 4 167 m² 1 200 000 EUR Zobacz ofertę
947136 Dom 4 165 m² 960 000 EUR Zobacz ofertę
656786 Dom 5 190 m² 1 500 000 EUR Zobacz ofertę
321566 Dom 4 169 m² 875 000 EUR Zobacz ofertę

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.