Brazylia

 • Powierzchnia 343 - 602
 • Pokoje 3 - 5
 • Data zakończenia I/2022
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Domy

1 900 000 - 8 000 000 EUR

5 540 - 13 290 EUR / m²

Brazylia

Eco Estrela

Wprowadzenie:

Gremi International SARLto międzynarodowa spółka holdingowa z siedzibą w Luksemburgu (działająca w Luksemburgu, Holandii, Brazylii, Polsce, USA) rozwija projekt „Eco Estrela” w Baia Formosa w Brazylii. Jest to nowy, światowej klasy, prestiżowy cel turystyczny porównywalny z egzotycznymi, luksusowymi lokalizacjami, takimi jak Porto Cervo, Sardynia (Włochy), Sotogrande i Mayakoba (Meksyk). Projekt „Eco Estrela” obejmie kilka hoteli, obiekty wypoczynkowe i luksusowe jednostki mieszkalne. Niezwykłe miejsce znajdujące się 6,5 kilometra (4,1 mil) od wybrzeża Atlantyku i zajmujący powierzchnię 2571 hektarów (6 353 akrów). Projekt zostanie wdrożony z wykorzystaniem podejścia etapowego. Projekt ma plan główny (przygotowany przez EDSA), który pozwala zbudować do 2 641 jednostek. Co najważniejsze, Gremi Group posiada ostateczną licencję na instalację, umożliwiającą rozpoczęcie budowy, wydaną 27 grudnia 2018 r. Przez Agencję Ochrony Środowiska stanu Rio Grande do Norte.

Nr oferty: 7192

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Julia Głowacz

Client Relationship Manager | Team Leader

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.