Śródmieście, Solec, Górnośląska

 • Powierzchnia 50 - 50
 • Piętra 2
 • Pokoje 2
 • Data zakończenia IV/2021
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

Śródmieście, Solec, Górnośląska

Górnośląska 6

„Górnośląska 6” apartamentowiec w świetnej lokalizacji warszawskiego Powiśla.
O Budynku:

8 piętrowy budynek z 50 wyjątkowymi mieszkaniami o powierzchni od 27 do 190 m2
Dla mieszkańców czekają takie udogodnienia jak garaż z 88 miejsc postojowych, komórki lokatorskie, rowerownia czy stacja ładowania samochodów elektrycznych.
 

Wnętrza (recepcja, klatka schodowa i korytarze) zostały zaprojektowane przez barcelońskie studio Lázaro Rosa-Violán.

Wśród dodatkowych udogodnień można wskazać:

 • Drewniane panoramiczne okna
 • Indywidualnie projektowane obrotowe tralki balkonowe
 • Rolety zewnętrzne z funkcją moskitiery
 • Ogrzewanie podłogowe we wszystkich łazienkach
 • Drzwi z zamkami elektromechanicznymi
 • klimatyzację
 • funkcjonalne rozwiązania domu inteligentnego free@home
LOKALIZACJA
Inwestycja Górnośląska 6 znajduje się na Solcu, ul. Górnośląska 6 (1.8 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Volumetric Polska Sp. z o.o..
Inwestycja Górnośląska 6 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.
Cały projekt składa się z 50 nowych apartamentów w tym 39 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 3 kondygnacje podziemne.
Aktualnie w inwestycji Górnośląska 6 pozostało na sprzedaż 39 apartamentów o powierzchniach od 27 do 129 metrów kwadratowych w cenie od 18 500 zł za metr kwadratowy.
 
W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie. 

Nr oferty: 9856

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Dominika Liwia Majchrzak

Senior Real Estate Advisor & Lawyer | Team Leader

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.