warmińsko-mazurskie, Olsztyn, Marii Grzegorzewskiej

 • Powierzchnia 19 - 79
 • Pokoje 1 - 3
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

warmińsko-mazurskie, Olsztyn, Marii Grzegorzewskiej

Grzegorzewska

Luksus w połączeniu z naturą!
Apartamentowiec Grzegorzewska został zaprojektowany z uwzględnieniem miejscowej tradycji Warmii oraz piękna otaczającej go rzeki i zieleni, poprzez zastosowanie odpowiednich materiałów, w tym cegły o charakterystycznym czerwonym kolorze, który nawiązuje do stylu architektonicznego regionu. Ciekawym elementem, który łączy tradycję z nowoczesnością, są lukarny wykonane z czarnej blachy. Grzegorzewska oferuje starannie zaprojektowany wystrój, wysokiej jakości materiały wykończeniowe oraz precyzyjne wykonanie, co czyni ją idealnym miejscem dla tych, którzy szukają harmonii pomiędzy codziennym życiem w centrum miasta a chwilą wytchnienia dla siebie.

Kameralność inwestycji
Inwestycja powstaje nad samym brzegiem rzeki Łyny, w bliskim sąsiedztwie mostu Mariańskiego oraz ścieżki pieszo-rowerowej Łynostrada. Projekt został starannie zaprojektowany, z uwzględnieniem każdego szczegółu, aby zapewnić mieszkańcom wygodę, a całość dopełnia idealnie zagospodarowana przestrzeń. Architektura Grzegorzewskiej wprowadza charakterystyczny styl okolicy i z pewnością zadowoli osoby, które pragną wygodnego i spokojnego życia w centrum miasta, bez konieczności pokonywania korków, aby dotrzeć do serca miasta.

Blisko inwestycji znajduje się Stare Miasto, w którym można znaleźć wiele klimatycznych knajpek i restauracji. W pobliżu znajduje się także park Centralny o powierzchni 13 hektarów, zaprojektowany w stylu angielskim. Dzięki naturalnemu krajobrazowi i zaplanowanej architekturze miejsce to oferuje wyjątkowe walory przyrodnicze i rekreacyjne, w tym cztery mosty nad rzeką Łyną, przystań kajakową oraz wiele ścieżek dla pieszych i rowerzystów. 

Przestrzeń do życia
Inwestycja składa się 37 apartamentów. Na parterze znajdą się mieszkania inwestycyjne do 43 mkw. Pozostałe 22 apartamenty na pierwszym i drugim piętrze to klasyczne mieszkania. Dodatkowo, na ostatnim piętrze pojawią się przeszklone i funkcjonalne balkony i tarasy, a także wykonane w wysokim standardzie antresole. Dzięki temu zwiększy się także wysokość pomieszczeń – do przeszło 5 m.

Nr oferty: 34524

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.