warmińsko-mazurskie, Mikołajki, Spacerowa

 • Powierzchnia 52 - 52
 • Piętra 3
 • Pokoje 3
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

warmińsko-mazurskie, Mikołajki, Spacerowa

Mikołajki Apartamenty

Mikołajki Apartamenty na Mazurach

Szukasz mieszkania z widokiem na jezioro? Zależy Ci na miejscu, w którym nowoczesność idzie pod rękę z tradycją oraz naturą? Jeśli tak, zainteresuje Cię prezentowana inwestycja – prawdziwa perełka w malowniczym otoczeniu mazurskiej przyrody. Z jednej strony jest to miejsce idealne dla amatorów aktywnego, wodnego wypoczynku. Z drugiej natomiast, po sezonie, znajdziesz tu ciszę oraz wymarzony spokój.

Architektura i wykończenie
Nasz luksusowy kompleks apartamentów wyróżnia się nowoczesnym designem, który jest jednak idealnie wtopiony w mazurską architekturę. W jego bryle widoczne są bowiem nawiązania do lokalnej tradycji ceglanych elewacji, które są wizytówką tego regionu. Całość wykonano z wysokiej klasy materiałów, a kolorystyka obiektu idealnie wpisuje się w otoczenie.
Budynek składa się w sumie z 5 kondygnacji, w których znajduje się 71 apartamentów o zróżnicowanych metrażach: od 29 do 76 mkw. Ich cena rozpoczyna się od 27 tys. za mkw. Większość mieszkań wyposażonych jest w tarasy, loggie oraz balkony, które zapewniają mieszkańcom niesamowity widok na Jezioro Mikołajskie. Dzięki temu wyjątkowe krajobrazy mogą Ci towarzyszyć przez cały dzień.
Dodajmy, że mieszkania w naszej inwestycji mogą być wykończone pod klucz. To pozwala niemal od razu cieszyć się nowym lokum i nie stresować się ewentualnym remontem. Dzięki temu można również szybciej się wprowadzić. Oprócz tego, w zależności od Twoich potrzeb, dajemy Ci do wyboru jeden ze standardów, w których możemy wykończyć Twoje mieszkanie.

Dodatkowe udogodnienia
Nasz apartamentowiec sąsiaduje z luksusowym Hotelem Mikołajki Leisure & SPA. Dzięki temu mieszkańcy inwestycji mogą w każdej chwili korzystać z bogatego wachlarzu ekskluzywnych udogodnień: strefy SPA, basenu, siłowni ze strefą fitness, sauny czy nawet restauracji i centrum konferencyjnego. A jeśli zastanawiasz się, gdzie spędzać czas z dziećmi, najpewniej zachwyci Cię tutejsza bawialnia.

Wodne atrakcje
Elegancki apartamentowiec usytuowany jest na Ptasiej Wyspie, przy alei Spacerowej. Taka lokalizacja zapewnia dostęp do szerokiego wachlarza wodnych atrakcji. W pobliżu naszej inwestycji położony jest m.in. jeden z najpiękniejszych portów w całym kraju. Na jego obszarze znajduje się kilka przystanków, z których statki pasażerskie odpływają w rejsy po najbardziej urokliwych mazurskich jeziorach.
Prezentowana inwestycja to idealne rozwiązanie dla miłośników piękna Krainy Wielkich Jezior. Mikołajki zlokalizowane są między aż dwoma akwenami: Jeziorem Mikołajskim oraz Jeziorem Tałty. Latem zjeżdżają się do tego miasta adepci żeglugi oraz sportów wodnych. Tymczasem na ulicy, na której znajduje się inwestycja, działa wypożyczalnia sprzętu wodnego. W mieście tym funkcjonuje również szkółka żeglarska. To wszystko sprawia, że jest to wręcz wymarzona lokalizacja zarówno dla żeglarzy, jak i inwestorów, którzy mogą czerpać z tego miejsca ogromne zyski.
Przez cały rok można zaobserwować w porcie mnóstwo kołyszących się przy brzegu jachtów, łódek oraz motorówek – całość robi niesamowite wrażenie. Nie bez powoduje określa się tę miejscowość mianem „stolicy polskiego żeglarstwa” lub „królestwem żeglarzy”. Dodajmy, że Mikołajki to ekskluzywna miejscowość, którą często porównuje się z samą Juratą. Kameralność, luksus i wszechobecna natura – to wszystko łączy oba te kurorty.
Na położonej niedaleko Wiosce Żeglarskiej, w samym środku wakacji, odbywa się także festiwal szantów – wyjątkowych pieśni spod znaku słońca i wody. Dogodna lokalizacja zapewnia też bliski dostęp do plaży miejskiej, gdzie można usiąść, pomoczyć nogi i przez długie godziny wpatrywać się w błękit nieba.

Edukacja
W Mikołajkach zlokalizowane są dwie szkoły podstawowe. Jedna z nich znajduje się w Zespole Oświatowym przy ul. ul. Papieża Jana Pawła II 7 – w spacerowym tempie dochodzi się tam w niecałe 10 minut. Bardzo podobna odległość dzieli naszą inwestycję od Społecznej Szkoły Podstawowej Społecznego Towarzystwa Oświatowego, zlokalizowanej przy ul. Leśnej 2. Nacisk kładzie ona na tolerancję oraz współpracę uczniów z innymi osobami. W placówce tej mieści się również liceum ogólnokształcące.

Atrakcje dla całej rodziny
Ważnym punktem na mapie mikołajskich atrakcji jest park linowy, położony w promieniu zaledwie 700 m od naszej inwestycji. Można się w nim bawić aż na kilku zróżnicowanych trasach, przy czym każda z nich zapewnia niepowtarzalną dawkę wrażeń. Jeśli Twoje dzieciaki kochają zabawę na świeżym powietrzu i lubią pokonywać wyzwania, jest to miejsce idealne dla nich. Zimą funkcjonuje w Mikołajkach z kolei stok narciarski, wraz ze zjeżdżalnią pontonową oraz kolejką rollercoaster. To idealny sposób na spędzanie czasu z całą rodziną.

Komunikacja
Mieszkańcy naszej inwestycji mają bliski dostęp do nowoczesnych atrakcji kurortu. Zaledwie kilometr dzieli ich od centrum Mikołajek oraz nieco ponad pół kilometra od przystanku autobusowego Mikołajki Plac Kościelny, z którego kursują m.in. autobusy do Warszawy oraz Olsztyna. Co więcej, zaledwie 3 minuty od inwestycji zlokalizowana jest droga krajowa nr 16, która stanowi główny szlak komunikacyjny na Mazurach. W Mikołajkach rozpoczyna się również droga wojewódzka 609, która prowadzi m.in. do miejscowości Ukta.

Nr oferty: 35403

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Filip Olszewski

Senior Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.