Gdańsk, Siedlce, Jacka Malczewskiego

 • Powierzchnia 58 - 58
 • Piętra 4
 • Pokoje 3
 • Data zakończenia II/2023
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

856 483 - 856 483 PLN

14 717 - 14 717 PLN / m²

Gdańsk, Siedlce, Jacka Malczewskiego

Młyny Gdańskie

Lokalizacja u wrót Gdańskiego Śródmieścia, współczesna architektura inspirowana historyczną zabudową, nowoczesne materiały i rozwiązania technologiczne, Inwestor o ugruntowanej pozycji na trójmiejskim rynku mieszkaniowym. Te elementy łączy nowo powstająca Inwestycja mieszkaniowa „Młyny Gdańskie”.
Położenie osiedla w idealny sposób łączy komfort mieszkania w kameralnej i spokojnej okolicy z dostępem do wszystkich atrakcji Śródmieścia Gdańska.
W promieniu 2 kilometrów lokalizacja ta oferuje dostęp do bardzo bogatej oferty kulturalnej, usługowej, medycznej, administracyjnej oraz rekreacyjnej.
Do wszystkich niezbędnych instytucji można trafić piechotą w krótkim czasie. Dla przykładu w ciągu 30 minut spacerem można dotrzeć na Starówkę, Dworzec Główny PKP i autobusowy, Centrum Handlowe Forum czy do Urzędu Miejskiego. Podróż autem zajmuje kilka minut. W najbliższej odległości od inwestycji znajdują się przystanki komunikacji miejskiej (autobus, tramwaj). Z tego miejsca można również wygodnie dojechać do Obwodnicy Trójmiasta oraz Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy.
Młyny Gdańskie zaprojektowano w myślą o komforcie mieszkańców, budynki usytuowano na zewnątrz terenu, tworzą w środku osiedla pięknie zagospodarowane patio pełne zieleni. Urokliwe elementy małej architektury nawiązujące do średniowiecznego Wielkiego Młyna.
Stylowo urządzona strefa klubowa, sala fitness oraz kardio pozwoli na miłe spędzenie wolnego czasu.
Osiedle to cztery budynki podzielone na dwa etapy realizacji. Pierwsze dwa są już gotowe. Odbiór kolejnych wraz z zagospodarowaniem osiedla przewidziany jest na czerwiec tego roku.
Budynki wykonane w wysokiej jakości materiałów i wyposażone w konieczne dziś elementy zapewniające komfort mieszkańcom, takie jak cichobieżne windy, pięknie zaaranżowane strefy wejścia, instalacje wideo domofonowa, alarmowa oraz monitoring. Właściciele mogą korzystać z hali garażowej, w której znajdują się również stanowiska do ładowania samochodów elektrycznych.
Bardzo kompletny projekt w super lokalizacji.

Nr oferty: 35019

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.