Warszawa, Śródmieście, Mokotowska

 • Stan inwestycji Oddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

Warszawa, Śródmieście, Mokotowska

Mokotowska 8

Zlokalizowana w bliskiej odległości od modnego Placu Zbawiciela kamienica z 1910 r. została poddana pełnej rewitalizacji i wyposażona w nowoczesne technologie smart home oraz trzy windy, z których każda obsługuje zaledwie 5 apartamentów. Mieszkańcy mają do wyłącznej dyspozycji prywatne spa i strefę wellness z basenem. Historyczny charakter budynku zachowano odrestaurowując zabytkowe sztukaterie, balustrady oraz piece kaflowe w niektórych apartamentach.

Inwestycję charakteryzują:
Luksusowa rezydencja w centrum miasta, unikatowe miejsce, prestiżowa lokalizacja, historyczny budynek, automatyczny system parkingowy, bliskość atrakcji kulturalno – rozrywkowych miasta.

Lokalna infrastruktura:
Restauracje, kawiarnie, sklepy, usługi, metro, autobus, tramwaj, biura, kancelarie prawne, centrum handlowe Plac Unii.

Jeśli poszukujesz nieruchomości na wynajem lub sprzedaż w inwestycji Rezydencja Mokotowska zapraszamy do kontaktu z biurem Partners International Premium Real Estate Agency. Nasi doświadczeni agenci nieruchomości z przyjemnością pomogą Ci w znalezieniu odpowiedniej oferty.

—————————————————————————————————–

Located in direct neighborhood of the fashionable lifestyle spot – Zbawiciela Square, with its cool cafes and restaurants, this historical townhouse erected in 1910 has been full renovated and modernized with smart home technology and three individual lifts operating five apartments each.
Residents can relax in private wellness and spa zone with fitness and a swimming pool. Original architectural features have been preserved and restored, such as stucco wall decors, railing, carpentry, tile stoves in some apartments.

Investment details:
Luxurious renovated townhouse, historical building, traditional architecture, private spa and wellness zone, automatic parking system, smart home technology.

Local infrastructure:
Restaurants, cafes, shops, boutiques, commercial establishments, underground, bus, tram,
offices, law offices, Plac Unii shopping centre.

If you are interested in a property within this investment, whether for rent or for sale, do not hesitate to contact us at Partners International Premium Real Estate Agency.
Our real estate agents will assist you with the highest level of expertise.

Nr oferty: 1412

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Dominika Liwia Majchrzak

Senior Real Estate Advisor & Lawyer

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.