Gdańsk, Brzeźno, Nadmorski Dwór

 • Data zakończenia I/2016
 • Stan inwestycji Oddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

Gdańsk, Brzeźno, Nadmorski Dwór

Nadmorski Dwór

Nadmorski Dwór to wyjątkowa i prestiżowa inwestycja zrealizowana przez firmę Invest Komfort.
Znajduje się w Brzeźnie, na terenie rozciągającym się pomiędzy al. Hallera, a deptakiem na przedłużeniu al. Jana Pawła II.
Unikatowości nadaje położenie – pośród zieleni pasa nadmorskiego i bliskości do plaży. Warto podkreślić, że niemalże połowa obszaru inwestycji to tereny zielone.

Nadmorski Dwór zaprojektowano bowiem jako osiedle-ogród, przenikające się z Parkiem Reagana i sosnowym lasem. Nienaruszona zieleń idealnie i bardzo efektownie łączy się z nowymi nasadzeniami, które z każdą porą roku nadają osiedlu innych barw.

To, co charakterystyczne dla osiedla to niska zabudowa, która finezyjnie wkomponowuje się w otaczającą przyrodę. Z wszechobecną zielenią idealnie harmonizują jasne elewacje oraz ciepłe drewno okien, balkonów i elementów małej architektury.

Nadmorski Dwór to osiedle pobudowane z utrzymaniem najwyższej jakości, a klasę projektu podkreśla staranny dobór materiałów: surowa stal balustrad, uszlachetniony beton, liczne przeszklenia. Każde mieszkanie posiada ogródek, balkon albo taras.

Teren pomiędzy budynkami jest rozległy i został zaaranżowany jako miejsce codziennego relaksu. Oprócz zewnętrznej strefy rekreacji, gdzie znajduje się m.in. przestrzeń do piknikowania, na mieszkańców czeka także prywatna strefa klubowa z salą fitness oraz saunami.

Nadmorski Dwór spełni oczekiwania tych, którzy szukają spokoju i ukojenia, jednocześnie mając infrastrukturę handlowo – usługową i dostęp do tego, co daje duże miasto, jaki i rodzinom z dziećmi i osobom aktywnym. Na terenie osiedla znajduje się m.in. piaskownicę, siatkę wspinaczkową i drewniany statek – wszystko z myślą o najmłodszych, których opiekunowie znajdą relaks w hamakach zawieszonych między pniami drzew.

Nadmorski Dwór oznacza prestiż, luksus i najwyższą jakość – nie tylko samego osiedla, czy apartamentów, lecz także luksus możliwości wsłuchiwania się na co dzień w szum morza, nie zaś miasta.

Nr oferty: 14992

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Dorota Korycka

Senior Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.