Lisboa, Lisboa, Ajuda

 • Stan inwestycji Oddana do użytkowania

Lisboa, Lisboa, Ajuda

Ombria Resort

Wprowadzenie:

Witamy w Ombria Resort, luksusowym, zrównoważonym ośrodku w Portugalii, otoczonym naturą, w samym sercu autentycznego Algarve. Otwarty wiosną 2023 r. ośrodek stanowi wyjątkową okazję inwestycyjną w południowej Portugalii, obejmując wiele opcji jednostek mieszkalnych, od luksusowych mieszkań wakacyjnych na własność po prywatne wille na zamówienie.

Położony w wiodącej południowoeuropejskiej miejscowości turystycznej, z prostą, bezstresową panoramą inwestycji, ośrodek ma ustawić poprzeczkę jako nowa generacja rozwoju kurortów o niskiej gęstości ze zrównoważonym rozwojem, środowiskiem i wsparciem przyrody i lokalnego dziedzictwa.

Błogo wkomponowane w dziewicze otoczenie, z kilkoma opcjami zakupu w zależności od potrzeb i stylu życia, wszystkie zlokalizowane na obszarach o małej gęstości zaludnienia, a mianowicie na obszarach wiejskich w zabudowach wielofunkcyjnych nowej generacji. W pobliżu Loulé, z łatwym i szybkim dostępem do lotniska Faro i spektakularnych plaż, Ombria Resort jest siedzibą pięciogwiazdkowego hotelu Viceroy, spa, restauracji i wyjątkowego pola golfowego, oferując naturalnie wyjątkowy styl życia dla całej rodziny.

Ombria Resort został zaprojektowany zgodnie z najwyższymi międzynarodowymi standardami, prezentując różne jednostki mieszkalne, w tym luksusowe wille, kamienice, wille w zabudowie bliźniaczej i apartamenty. Nasza główna destynacja oferuje również wyjątkową okazję inwestycyjną dla tych, którzy szukają pierwszego lub drugiego domu rodzinnego w zrównoważonym kurorcie.

Przyjrzeliśmy się różnym projektom w Algarve i wiele projektów przybrzeżnych jest bardzo podobnych i nie oferuje zbyt wiele poza sezonem. W Ombrii mogliśmy zobaczyć, jak spędzamy więcej czasu poza sezonem, ponieważ kochamy przyrodę oraz spacery i rowery. Ombria to oferuje, a także posiadanie pola golfowego w ramach projektu było również ważnym czynnikiem. Podoba nam się, że projekt nie dotyczy tylko pola golfowego i oczywiście nie bylibyśmy pewni zakupu, gdyby nie znana marka wysokiej jakości, taka jak Viceroy.

Trwają prace budowlane w Rezydencjach Viceroy i Hotelu Viceroy. Zaprojektowane jako elegancka portugalska wioska o małej gęstości, Rezydencje Viceroy są budowane w sposób zrównoważony, aby odzwierciedlić architekturę okolicznych historycznych miast Algarve. Z niecierpliwością czekamy na rozpoczęcie powitania golfistów, gości hotelowych i właścicieli nieruchomości wiosną 2023 roku.

Zakup nieruchomości w Ombrii to wyjątkowa okazja inwestycyjna. Portugalia jest jednym z najbezpieczniejszych krajów na świecie, a Algarve ma świetną pogodę przez cały rok. Dostęp do Europy i reszty świata jest łatwy, a portugalski rynek nieruchomości jest przejrzysty i dojrzały. System ulg fiskalnych jest bardzo atrakcyjny, ze względu na status nieczęstych rezydentów i program złotej wizy.

Budowa 5-gwiazdkowego hotelu Viceroy, rezydencji Viceroy i willi pokazowej Alcedo

Otwarty wiosną 2023 r. ośrodek Ombria Resort obejmuje luksusowy hotel zarządzany przez Viceroy Hotels & Resorts wraz z 18-dołkowym polem golfowym oraz kilkoma nieruchomościami mieszkalnymi i inwestycyjnymi, w tym markowymi rezydencjami, Viceroy Residences at Ombria Resort.

Ombria Resort to wyjątkowa okazja do nabycia najwyższej jakości nieruchomości w Algarve, jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Europie. Możesz wybierać spośród kilku nieruchomości inwestycyjnych, które obejmują markowe apartamenty z pełnym zarządzaniem, luksusowe wille, kamienice i apartamenty z możliwością zarządzania najmem.

Rozpoczęła się budowa pierwszej luksusowej willi na zamówienie, która ma zostać ukończona latem 2022 roku. Ta willa z 4 sypialniami, położona na działce o powierzchni 2232 m² i łącznej powierzchni mieszkalnej 602 m², będzie miała podgrzewany basen, windę, taras na dachu, garaż dla 3 samochody i duże prywatne ogrody.

„Jeśli chodzi o budynki zawierające pokoje i apartamenty, praca, zarówno wewnętrzna, jak i zewnętrzna, przebiega w stałym tempie. Rozpoczęła się już budowa prywatnych basenów w apartamentach oraz infrastruktury zewnętrznej. W głównym budynku nadal robimy dobre postępy we wszystkich instalacjach technicznych.”

Około 20 minut jazdy od lotniska w Faro.
Dojazd do autostrady A22 w mniej niż 10 min – połączenie drogowe z Lizboną lub Hiszpanią.
20 minut jazdy samochodem od kilku plaż

Po co inwestować w Portugalii?

* Trzeci najbezpieczniejszy kraj na świecie według Globalnego Indeksu Pokoju 2020
* Stabilne rządowe i przejrzyste procedury zakupu nieruchomości
* Odwołujący się system ulg fiskalnych, w ramach programu statusu niestałego rezydenta i programu złotej wizy

Dlaczego inwestować w Algarve?

* Ponad 40 pól golfowych
* Styl życia na świeżym powietrzu
* Klimat podzwrotnikowo-śródziemnomorski
* Międzynarodowe lotnisko Faro — łatwy dostęp do Europy i reszty świata
* Dojrzała turystyka i rynek nieruchomości

Dlaczego warto inwestować w Ombria Resort?

* Wyrafinowane doświadczenie w pięknym i autentycznym krajobrazie
* Idealne dopasowanie koncepcji i lokalizacji
* Hotel i rezydencje zarządzane przez Viceroy Hotels & Resorts
* Ekskluzywne, bezpieczne i zarządzane środowisko
* Możliwość nabycia pierwszego lub drugiego (wakacyjnego) domu, nieruchomości inwestycyjnej kupna na wynajem lub nieruchomości na emeryturę.

Ombria Resort oferuje możliwości inwestycyjne, które kwalifikują się do niezwyczajowego reżimu podatkowego i złotej wizy. Rezydencje Viceroy w Ombria Resort to wyjątkowa okazja inwestycyjna prowadząca do uzyskania pozwolenia na pobyt w UE.

Kluczowe terminy obejmują:
* Minimalny dochód z wynajmu 5% ceny zakupu nieruchomości rocznie przez pierwsze 5 lat (bez wszystkich opłat, przed opodatkowaniem)
* Do 70 dni użytkowania każdego roku przez właściciela (z czego 14 dni w sezonie)
* Korzyści dla właścicieli obejmują uprzywilejowany dostęp do udogodnień i usług hotelu
Kolekcja luksusowych willi na zamówienie na sprzedaż
Przedstawiamy kolekcję prywatnych willi, które oferują całoroczny naturalny styl życia przyjemnych lat i łagodnych zim, ze wszystkimi prostymi przyjemnościami Algarve zakorzenionymi w luksusowym luksusie.

Przeznaczone do przełamywania granic między życiem na zewnątrz i wewnątrz, wyrażają i uzupełniają otaczające naturalne piękno, aby zachować tradycyjną esencję regionu.

Luksusowe wille z 3 do 7 sypialniami i prywatnym basenem
Spersonalizowany projekt wnętrz
Powierzchnie wewnętrzne od 390 do 570m²
Rozległe działki od 1.700 do 3.300m²

Możliwość usług serwisowych
Pełen zakres bezpieczeństwa
Niestały status rezydenta
Dostęp do programu Golden Visa
Styl życia na świeżym powietrzu
18-dołkowe pole golfowe
Dostęp do obiektów resortu
Klub na plaży

Pojęcie
Uzupełnienie konturów okolicznych wzgórz we współczesną architekturę bioklimatyczną.

Każda willa składa się z odrębnych obszarów, które otaczają centralne patio, tworząc przyjazną atmosferę odosobnionej leśnej wioski. Usuwając granice między życiem na zewnątrz i wewnątrz, jasno określone przestrzenie umożliwiają płynne przejście przez cały dzień.
Personalizacja stworzy całkowicie wyjątkową przestrzeń. Dzięki lokalnie pozyskiwanym materiałom, wzorom i fakturom każda willa opowie swoją odrębną historię, historię właściciela, regionu i tego, jak wspólnie się rozwijają.

Willa pokazowa w Ombria Resort jest dostępna do wirtualnych wizyt. Każda z willi Alcedo Villas, położona na zboczu wzgórza z widokiem na pole golfowe i rzeki przepływające przez ośrodek Ombria, zostanie wybudowana jako projekt pod klucz, który można dostosować do preferencji właściciela. Położone na rozległych działkach o powierzchni od 1700 do 3300 m² i łącznej powierzchni mieszkalnej od 387 m² do 569 m², wille z 3 do 7 sypialniami będą budowane na poszczególnych działkach i będą wyposażone w podgrzewane baseny, windę, taras na dachu, garaż na 3 samochody i duże ogrody.

Architektura
Projekty Alcedo nawiązują do portugalskich tradycji w wyrafinowanym, nowoczesnym kontekście.

Ich projektant, PROMONTORIO, to znana na całym świecie firma zajmująca się architekturą, planowaniem, architekturą krajobrazu, projektowaniem wnętrz i projektowaniem graficznym z siedzibą w Lizbonie. Od koncepcji do projektu realizowali twórczą wizję inspirowaną otoczeniem, wplatając każdą willę w otaczające ją zbocza.
Współczesna architektura czerpie z bogatego lokalnego dziedzictwa wzbogaconego najnowszymi innowacjami inżynieryjnymi i technologicznymi. Każdy z nich jest wyraźnie zakorzeniony w przeszłości z myślą o przyszłości.

Inwestycja
Willa Alcedo to Twoja brama do ekskluzywnego miejsca w Europie.

Ekskluzywny, jedyny w swoim rodzaju ośrodek w bezpiecznym i bezpiecznym kraju z kilkoma atrakcyjnymi korzyściami podatkowymi, takimi jak program niestałego rezydenta i program złotej wizy, swoboda wolnostojącej willi oferuje możliwość nabycia albo podstawowego lub dom wakacyjny, nieruchomość inwestycyjną kupna na wynajem lub nieruchomość na emeryturę.
Właściwości
Twoja idealna ucieczka do prostszego stylu życia.

Dostępnych jest tylko dwanaście wyjątkowych willi, z których każda jest w pełni oddzielna i usytuowana na rozległej działce o powierzchni od 1.700 do 3.300 m². Każdy z nich o łącznej powierzchni od 390 do 570 m² oferuje niesamowite widoki i pełną prywatność.

Każdy pokój każdej willi z 3 do 7 sypialniami niesie ze sobą poczucie regionu, rzemieślnicze detale i lokalne kamienie wyrażają wolność stylu życia na świeżym powietrzu. Zrelaksuj się w całkowitym odosobnieniu i prywatności śródlądowego Algarve, zapewniony przez pełen zakres usług bezpieczeństwa i konserwacji.

Plan główny
Poczuj przyjazną atmosferę autentycznej wioski Algarve.

Stanie się częścią naszej historii. Tradycyjne przestrzenie plenerowe, wyjątkowe udogodnienia oraz kalendarz zajęć i wydarzeń można podziwiać przez cały rok.
Zaczynając od centralnego placu, w sercu wioski, odkryjesz całą wioskę do odkrycia. Przyjaciele, starzy i nowi, witają się serdecznie w klubie. Rodziny wyruszają na odkrywanie ukrytych leśnych szlaków. Kuszące aromaty i rodzinne uśmiechy witają nas w restauracjach i barach. Proste przyjemności i niezapomniane wspomnienia stylu życia zakorzenionego w naturze.

Luksusowe apartamenty z obsługą własności na sprzedaż
Położone na szczycie wzgórza, z widokiem na pole golfowe i okoliczne zielone wzgórza, Viceroy Residences w Ombria Resort oferuje luksusowe apartamenty z 1 lub 2 sypialniami, w pełni umeblowane i wyposażone zgodnie z pięciogwiazdkowymi standardami Viceroy’s Hotels & Resorts.

Obecnie w budowie, otwierane wiosną 2023 r., Viceroy Residences w Ombria Resort to inwestycja w markowy, wolnostojący dom wakacyjny, w pełni serwisowany i zarządzany przez Viceroy Hotels & Resorts. Właściciele korzystają z uprzywilejowanego dostępu do obiektów hotelowych i gwarantowanego zwrotu z wynajmu przez pierwsze pięć lat.

Markowe rezydencje z 1 do 2 sypialniami
W pełni umeblowane i wyposażone
Powierzchnie wewnętrzne od 70 do 173m²
Prywatne baseny lub jacuzzi

Gwarancja min. 5% wydajność rocznie – 5 lat
Pobyt właściciela do dziesięciu tygodni w roku
Zarządzanie nieruchomościami i wynajmem
Dostęp do udogodnień w hotelu 5-gwiazdkowym
60% sprzedanych mieszkań

18-dołkowe pole golfowe
Spa & wellness
Dostęp do obiektów sportowych
Klub na plaży

Pojęcie
Ciesz się idealnym domem wakacyjnym z zarządzanym dochodem z wynajmu.

Rezydencje Viceroy w Ombria Resort oferują wyjątkową okazję do zakupu markowego, w pełni wyposażonego apartamentu w Algarve, wiodącej miejscowości turystycznej w Europie Południowej, za pomocą prostej, bezstresowej inwestycji.
Właściciele mogą cieszyć się tym, co najlepsze z obu światów, wspaniałym domem wakacyjnym z gwarantowanym dochodem z wynajmu i zarządzaniem pięciogwiazdkowymi hotelami Viceroy Hotels & Resorts. Przyjedź do niezapomnianego ośrodka, wiedząc, że Twoja nieruchomość i jej wynajem są całkowicie pod opieką po wyjeździe.

Architektura
Innowacyjna architektura, dziedzictwo regionalne

Zaprojektowany jako elegancka portugalska wioska z całym urokiem i charakterem dawnej osady, pełen wdzięku projekt Rezydencji Wicekróla będzie odzwierciedlał otaczającą architekturę wnętrza Algarve, jednocześnie nawiązując do stylu pobliskich tradycyjnych miast.

Inwestycja
Spokój doświadczonych zarządców nieruchomości

Każdy właściciel może tu spędzić nawet dziesięć tygodni w roku, budując wyjątkowe wspomnienia z przyjaciółmi i rodziną w naturalnym spokoju tętniącego życiem kurortu. Inwestycja w kwitnący rozwój i wspólnie spędzony czas.
Przez pozostałą część roku Twoja nieruchomość będzie zarządzana przez Viceroy Hotels & Resorts. Łączny dochód z wynajmu rekompensuje koszty utrzymania, a pozostała część jest dzielona między właścicieli jako zysk – przy gwarantowanym minimalnym zwrocie netto 5% rocznie z inwestycji przez pierwsze pięć lat. Przejrzysta, 5-gwiazdkowa usługa zarządzania nieruchomościami i wynajmem, całkowicie bezstresowa.

Właściwości
Wyjątkowa możliwość inwestycji w apartamenty z obsługą w The Viceroy Residences

Rezydencje Viceroy Residences Ombria prezentują kolekcję 65 mieszkań z 1 i 2 sypialniami, rozmieszczonych w 18 sugestywnych wiejskich budynkach. Najwyższy standard wykończenia został zastosowany do projektu, który przełamuje granice między życiem wewnątrz i na zewnątrz, a oszałamiające widoki odzwierciedlają dotyk kamienia i drewna wewnątrz.
Każdy pokój o łącznej powierzchni od 70 do 173m² zanurza właścicieli i gości w swoim otoczeniu. Każda z nich jest w pełni umeblowana i wyposażona, a wewnętrzne przestrzenie Wimberly Interiors wykorzystują lokalne naturalne materiały w nienagannie skrojonych kuchniach, salonach, sypialniach, łazienkach i tarasach. Mając do dyspozycji prywatne baseny i jacuzzi, możesz łatwo znaleźć ten idealny do swoich potrzeb.

Stanie się częścią naszej historii. Tradycyjne przestrzenie plenerowe, wyjątkowe udogodnienia oraz kalendarz zajęć i wydarzeń można podziwiać przez cały rok. Zaczynając od centralnego placu, w sercu wioski, odkryjesz całą wioskę do odkrycia. Przyjaciele, starzy i nowi, witają się serdecznie w klubie. Rodziny wyruszają na odkrywanie ukrytych leśnych szlaków. Kuszące aromaty i rodzinne uśmiechy witają nas w restauracjach i barach. Proste przyjemności i niezapomniane wspomnienia stylu życia zakorzenionego w naturze.

Nr oferty: 127226

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.