Algarve, Lagos, Odiáxere

 • Pokoje 1

390 000 - 390 000 EUR

Algarve, Lagos, Odiáxere

Palmares Ocean Living & Golf

Ten wyjątkowy projekt mieszkaniowy jest częścią zintegrowanego luksusowego kurortu plażowego, golfowego i turystycznego z istniejącym pięciogwiazdkowym hotelem butikowym.
Palmares stanowi jedną z ostatnich możliwości posiadania nieruchomości w kurorcie w Algarve, w odległości krótkiego spaceru od plaży.
Projekt powstał z myślą o zachowaniu i zwiększeniu wartości kurortu poprzez poszanowanie jego naturalnego piękna i panoramicznych widoków na ocean.
Zasady planowania, budowy i eksploatacji Palmares są zgodne z nadrzędną zasadą zrównoważonego rozwoju środowiska. Spośród wszystkich 191 hektarów (471 akrów), które obejmują Palmares Beach & Golf Resort, gęstość zabudowy wynosi zaledwie 5,7 procent. Podobnie wytyczne dotyczące architektury krajobrazu np. limity wysokości koncentrują się na ochronie środowiska naturalnego. Sąsiednie działki są ustawione tak, aby chronić widoki na ocean. Surowe ograniczenia wysokości na wszystkich działkach: 81% budynków ma tylko 2 piętra, a pozostałe 19% ma 3 piętra.
Duży naturalny amfiteatr oferuje spektakularne widoki na morze ze wszystkich części kurortu w kierunku morza i ujścia rzeki Alvor. Ziemia łagodnie opada od wejścia (70 metrów nad poziomem morza) w dół, przez kilka dolin, zanim skończy się na plaży.
Woda i niebo tworzą oszałamiające odcienie niebieskiego i zielonego, które zmieniają się w zależności od przypływów ujścia rzeki. Łodzie, kitesurferzy i ogromna różnorodność ptaków uzupełniają to święto przyrody. Sceneria zapiera dech w piersiach i jest jednym z najpiękniejszych miejsc w Algarve.

→ Luksusowy, zintegrowany ośrodek mieszkalny, położony w wyjątkowej scenerii golfa i oceanu,
→ 4 km piaszczysta, spokojna plażą w odległości spaceru od centrum kurortu,
→ Zaledwie 5 minut jazdy samochodem do Lagos i 45 minut jazdy od międzynarodowego lotniska w Faro,
→ Ośrodek otoczony jest wielokrotnie nagradzanym polem golfowym, z 27 dołkami projektu Roberta Trenta Jonesa Jr. z bardzo tętniącym życiem klubem golfowym (około 300 członków) z różnych narodowości,
→ Istniejący pięciogwiazdkowy hotel butikowy, każdy pokój z 180º widokiem na ocean i golf,
→ Nowy klub z panoramicznym widokiem na ocean jest już w budowie,
→ Masterplan ośrodka (200 hektarów) przewiduje budowę 460 jednostek, z czego 103 będą wille oraz 357 apartamentów. Powstanie również nowy międzynarodowy, pięciogwiazdkowy hotel ze 172 pokojami oraz liczna infrastruktura sportowo – rekreacyjna,
→ Całodobowa ochrona i dostęp do szerokiego zakresu usług.

5 powodów, aby inwestować w PALMARES:
1) Rzadka okazja do życia w kurorcie w Algarve z widokiem na ocean, w odległości spaceru od plaży,
2) Niska gęstość budowy (tylko 5,7%) z architekturą osadzoną w naturalnym krajobrazie,
3) Palmares Golf jest jednym z najlepszych pól golfowych w Europie, zdobywając wiele prestiżowych nagród,
4) Nowy Międzynarodowy 5-gwiazdkowy hotel zostanie ogłoszony w marcu 2020,
5) Solidna i bardzo doświadczona grupa akcjonariuszy

Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 12031

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
Signature Apartments Palm Apartament 1 390 000 EUR Zobacz ofertę

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.