Lisboa, Cascais, Alcabideche

 • Stan inwestycji Oddana do użytkowania

Lisboa, Cascais, Alcabideche

Garden Cascais

Wprowadzenie:

Zamieszkaj w miejscu, gdzie naturalne piękno harmonizuje się z niesamowitą strukturą do życia. Życie staje się łatwiejsze dzięki szczęściu w codziennym życiu. Harmonia z domem jest podstawą bycia szczęśliwym. Do Twojej dyspozycji pozostają najbardziej zróżnicowane opcje sprzedaży detalicznej, które zaspokoją potrzeby Twojego codziennego życia i dadzą więcej czasu na bycie razem jako rodzina. Ci, którzy wiedzą, wiedzą, że życie w Cascais to jakość życia, o której zawsze marzyłeś. Jazda na rowerze jest obecnie jednym z najbardziej zrównoważonych środków transportu, a Garden zachęca do korzystania z tego środka transportu. Zbieranie wody deszczowej do nawadniania ponownie wykorzystuje ogrody kondominium. Garden Cascais ma strukturę do selektywnego recyklingu i podziemnych śmieci, co dodatkowo sprzyja środowisku. Wychwytywanie zindywidualizowanej energii słonecznej wody w każdym domu. Punkt ładowania elektrycznego we wszystkich domkach Garden Cascais. Garden Cascais składa się z 14 domów mających 4 pokoje, o powierzchni prywatnej 191 m2, powierzchni działki od 327 m2 do 549 m2.

Nr oferty: 117977

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.