Cypr, Pafos

 • Powierzchnia 77 - 102
 • Piętra 1
 • Pokoje 2
 • Data zakończenia IV/2024
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

320 000 - 440 000 EUR

4 156 - 4 314 EUR / m²

Cypr, Pafos

Victoria Suites

Victoria Suites położony jest w cichym, zabytkowym centrum Pafos, w pobliżu Fontanny Miłości na placu Ratuszowym i naprzeciwko ogrodów miejskich. Osiedle znajduje się o krok od wszystkich udogodnień: restauracji/kawiarni/barów, banków i szkół.

– 1,5 km do najbliższej piaszczystej plaży;
– 2 km port z zabytkowym średniowiecznym zamkiem.

Ten nowoczesny trzypiętrowy budynek mieszkalny składa się z 5 apartamentów:
Apartament z jedną sypialnią i apartament z dwiema sypialniami na pierwszym piętrze;
Apartament z jedną sypialnią i dwoma sypialniami na drugim piętrze;
Luksusowy penthouse z trzema sypialniami na trzecim piętrze z przydzielonym prywatnym/ogrzewanym basenem na parterze.
Większość apartamentów oferuje zapierające dech w piersiach widoki na morze i miasto.

Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 36482

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
688220 Apartament 2 1 77 m² 320 000 EUR Zobacz ofertę

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.