warmińsko-mazurskie, Olsztyn, Bałtycka

 • Powierzchnia 76 - 76
 • Piętra 2
 • Pokoje 3
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

warmińsko-mazurskie, Olsztyn, Bałtycka

Warmiński Port

Luksus w kameralnym stylu!

Warmiński Port to kompleks prestiżowych apartamentów, położony w samym sercu Olsztyna, z widokiem na największe jezioro w mieście – Ukiel. Kompleks łączy tradycyjną warmińską architekturę z nowoczesną technologią, które płynnie łączy się z naturalnym otoczeniem. Budynki, choć nowoczesne architektonicznie, nawiązują do tradycyjnego budownictwa warmińsko-mazurskiego, wyróżniającego się w regionie. Ich zewnętrzna część składa się z cegły, drewna i szkła. 

Komfort w centrum miasta 
Same apartamenty zbudowane są z najwyższej jakości materiałów, a kompleks zaprojektowany jest z myślą o najwyższym komforcie jego mieszkańców. Warmiński Port to połączenie natury, technologii i luksusu.

Kompleks apartamentów położony jest w bliskiej odległości od sklepów spożywczych, aptek i stacji benzynowych. W pobliżu znajduje się ceniona restauracja, kompleks sportowy z siłownią, krytym boiskiem do siatkówki plażowej i kortami do squasha. Ponadto, tuż obok znajduje się spa z basenem i saunami.

Wodą, pieszo lub rowerem
Sztandarową inwestycją w kraju od lat, docenianą przez wielu, jest miejska plaża położona nad jeziorem Ukiel, która śmiało może konkurować z najlepszymi promenadami na świecie. Naprzeciwko plaży, w kompleksie sportowym nad tym samym jeziorem, znajduje się kryte boisko do siatkówki plażowej i hale do squasha. Do obu tych miejsc można dotrzeć z Portu Warmińskiego drogą wodną, pieszo lub rowerem, a przejazd samochodem zajmuje zaledwie kilka chwil.

Plaża, molo, bezpieczeństwo mieszkańców
Każdy apartament będzie posiadał drzwi antywłamaniowe klasy C oraz panoramiczne, trzyszybowe okna aluminiowe a opcjonalnie może być wyposażony w ogrzewanie podłogowe i klimatyzację. Lokale z tarasami na najwyższych piętrach będą wyposażone w klimatyzację. Mieszkańcy będą mieli możliwość korzystania z molo, a na brzegu jeziora będzie urządzona plaża z łagodnym zejściem do wody.

Luksus w połączeniu z naturą
Parterowe mieszkania będą posiadały tarasy z prywatnymi ogródkami o powierzchni od 12 do 121 m2, natomiast apartamenty na wyższych piętrach będą wyposażone w duże, przeszklone balkony dostępne dla ich właścicieli. W każdym budynku znajdą się dwa specjalne mieszkania z wyjściem na dach, gdzie zostanie stworzony taras. Dodatkowo, przyszli mieszkańcy otrzymają dodatkową przestrzeń w postaci komórek lokatorskich.

Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 34515

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
408137 Apartament 3 2 76 m² - Zobacz ofertę

O nieruchomość

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.