Powsin

Powsin znajdujący się w południowej części dzielnicy Wilanów. Osiedle, skupia się w rejonie ul. Przyczółkowej, a obszar obejmuje także osiedla Lisy, Latoszki i Kępa Latoszkowa, aż do Wilanówki na wschodzie.

Osiedle Powsin do dzisiaj zachowało wiele ze swojego dawnego charakteru, przede wszystkich dobrze zachowany jest układ ulic. Centralnym miejscem jest barokowy kościół św. Elżbiety Turyńskiej, a inne ważne miejsca to Staw Powsiński, Ogród Botaniczny i słynny Park w Powsinie.

Park w Powsinie to jedno z najpopularniejszych miejsc. Ta przestrzeń oferuje, zarówno, możliwości aktywnego wypoczynku, np. siłownia, kręgielnia, korty tenisowe, jak i spędzenie wolnego czasu w knajpkach czy restauracjach.  Kompleks jest bogaty w liczne instytucje kulturalne – amfiteatr czy ogromny pomnik przyrody – Dąb Hetman.

Przez Park przebiegają szlaki rowerowe i piesze, tak więc każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Powsin to miejscowość szczególnie ukochana przez osoby uciekające z wielkiej aglomeracji, ale jednak chcące zostać blisko stolicy. Powsin oferuje ciszę i spokój w niedalekiej odległości od centrum miasta.

 

 

 

Powsin


Bądź na bieżąco

Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.