Praga-Północ, Nowa Praga, 11 Listopada

 • Powierzchnia 37
 • Sypialnie 1
 • Pokoje 1
 • Rok budowy 1960
 • Apartament Na wynajem

3 000 PLN

81 PLN / m²

Praga-Północ, Nowa Praga, 11 Listopada

Przytulna kawalerka | Nowa Praga | Blisko Metra

PRZYTULNA KAWALERKA W KAMIENICY NA PRADZE-PÓŁNOC 

Nowa Praga | Odrestaurowana kamienica | Umeblowana | Niezależna klatka schodowa | Metro 

*****

ROZKŁAD I STANDARD: 

W mieszkaniu o powierzchni 37m2, znajduje się:
* Hall wejściowy,
* Oddzielna kuchnia,
* Sypialnia z dwuosobowym łóżkiem oraz pojemną szafą,
* Łazienka z prysznicem.

Komfortowa kawalerka w odrestaurowanej kamienicy na warszawskiej Pradze. Mieszkanie wykończone zostało z materiałów wysokiej jakości. Klimatyczne wnętrza z dębowym parkietem i wysokim sufitem wyposażone są stylowymi meblami. Dostęp do mieszkania możliwy jest przez niezależną klatkę schodową.

LOKALIZACJA:

Nowa Praga to klimatyczny fragment Warszawy, położony na prawym brzegu Wisły. Atutem lokalizacji jest dostępność licznych terenów parkowych i  zielonych skwerów, jest charakterystyczna zabudowa na tym obszarze-  w przeważającej części historyczne kamienice z wysokimi sufitami, niewielkimi balkonami i dużymi oknami. Niewątpliwą zaletą lokalizacji przy ul. 11 Listopada jest dogodna komunikacja z resztą miasta, dzięki bliskości 2 linii metra i linii tramwajowej. W najbliższej okolicy mieszą się liczne sklepy spożywcze, popularne restauracje, kawiarnie, w pobliżu zlokalizowana jest również Galeria Wileńska. 

DODATKOWE INFORMACJE:

* Do ceny należy doliczyć opłatę za media – około 250zł + prąd i Internet. 

Zapraszam na prezentację!

Dodatkowe dane
 • Park: Tak
 • Autobus: Tak
 • Metro: Tak
 • Tramwaj: Tak
 • Bank w pobliżu: Tak
 • Sklep spożywczy w pobliżu: Tak
Lokalizacja

Praga-Północ

Praga Północ położona jest po prawej stronie Wisły, sąsiaduje od południa z Pragą Południe , od północy z Białołęką. Praga Północ, przede wszystkim charakteryzuje się, ocalałą podczas II wojny światowej, zabudową. Cieszy oko nie tylko mieszkańców, ale i turystów, którzy odkrywają dawną Warszawę przechadzając się uliczkami. Osią dzielnicy jest ulica Targowa, wzdłuż której znajdują się zabytkowe kamieniczki jeszcze z XIX wieku. Na Targowej mieści się najstarszy dom mieszkalny, w którym obecnie siedzibę ma Muzeum Warszawskiej Pragi i Bazar Różyckiego.

Nr oferty: 689800

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

real-estate-advisor-lukasz-hetman

Łukasz Hetman

Senior Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.