Alcácer do Sal, Alcácer do Sal (santa Maria do Castelo e Santiago) e Santa Susana, Santa maria do castelo e santiago e santa susana

 • Powierzchnia 51
 • Pokoje 1
 • Apartament Na sprzedaż

315 000 EUR

6 177 EUR / m²

Alcácer do Sal, Alcácer do Sal (santa Maria do Castelo e Santiago) e Santa Susana, Santa maria do castelo e santiago e santa susana

Apartment Alcácer do Sal Santa maria do castelo e santiago e santa susana

Apartament z 1 sypialnią, nowy, o powierzchni 51 m2 (powierzchnia brutto), tarasem i 1 miejscem parkingowym w Alcázar, w Alcácer do Sal, Setúbal, Alentejo.Alcázar znajduje się w centrum Alcácer do Sal, jednego z najstarszych miast w Europie. Alcázar to zamknięty kompleks 35 apartamentów z 1 i 2 sypialniami, basenem, parkingiem, placem zabaw dla dzieci i boiskiem do padla. Alcázar kwalifikuje się do Złotej Wizy z szacowaną rentownością między 3,5% – 4% w ciągu pierwszych 5 lat działalności. Kompleks ten wyróżnia się doskonałą ekspozycją słoneczną wszystkich jednostek, jakością wykończeń zaprojektowanych w celu zapewnienia maksymalnego komfortu oraz nowoczesną i elegancką architekturą. Alcázar oferuje to, co najlepsze: kompleks mieszkaniowy, który jest odzwierciedleniem dziedzictwa. Tutaj poczujesz Alcácer. Tutaj będziesz cieszyć się każdą chwilą, serwowaną z najlepszą gastronomią. Zaledwie 25 minut od Lizbony można cieszyć się białymi piaszczystymi plażami Srebrnego Wybrzeża, które zdecydowanie zasługują na wizytę. Zaledwie 45 minut od Lizbony można nawigować przez 27 wieków historii, gdzie czeka odkrywcza podróż i rodzi się ponadczasowe arcydzieło; miasto ukształtowane przez wiatr, wyrzeźbione w sercu krajobrazu, chronione średniowiecznym zamkiem i otoczone rzeką. Tutaj architektura staje się kulturą, która pobudza nasze zmysły, tworząc żywe emocje.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Apteka w pobliżu
 • Szkoła podstawowa w pobliżu
 • Taras
 • Garaż

Nr oferty: 71652

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.