Lisboa, Misericórdia, Misericórdia

 • Powierzchnia 55
 • Pokoje 1
 • Apartament Na sprzedaż

470 000 EUR

8 546 EUR / m²

Lisboa, Misericórdia, Misericórdia

Apartment Lisboa Misericórdia

Apartament z 1 sypialnią, o powierzchni 68 m2 (powierzchnia brutto), w inwestycji 8 Building, położony przy Praça D Luís I, w Santos, Lizbona. Mieszkanie składa się z salonu z w pełni wyposażoną kuchnią amerykańską, sypialni, łazienki i przedpokoju. Idealny do inwestycji w Airbnb lub do własnego mieszkania. Parking z miesięczną umową parkingową przed budynkiem.Znajduje się w starym i kultowym Palácio dos Correios, pochodzącym z 1950 roku i przekształconym w nowoczesny apartamentowiec, projekt zachował swoje stare cechy, takie jak kamień i bardzo duże przestrzenie. Wieża zegarowa i fasada ujawniają budynek pełen historii, z wyjątkowym widokiem na rzekę Tag. Apartament został odnowiony zgodnie z najwyższymi standardami jakości materiałów i wykończeń. Znajduje się w pobliżu Rua Nova do Carvalho, znanej jako Pink Street (Rua Cor de Rosa), naprzeciwko TimeOut Market Lisbon w Ribeira i rzeki Tag. W niewielkiej odległości od takich miejsc jak Bairro Alto, Chiado czy Baixa. Niezależnie od tego, czy idziesz pieszo, jedziesz samochodem, autobusem, metrem czy korzystasz z kultowego Elevador da Bica, wszystko jest blisko i czeka na odkrycie. W pobliżu jednego z głównych terminali transportowych w mieście, takich jak metro, pociągi, łodzie, autobusy, tramwaje i stacja Cais do Sodré. 15 minut jazdy samochodem od lotniska Humberto Delgado w Lizbonie.

Dodatkowe dane
 • Centrum handlowe w pobliżu
 • Apteka w pobliżu
 • Szkoła podstawowa w pobliżu
 • Winda

Nr oferty: 71719

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.