Lisboa, Lisboa, Ajuda

 • Powierzchnia 56
 • Pokoje 1
 • Rok budowy 2022
 • Apartament Na sprzedaż

385 000 EUR

6 935 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Ajuda

Apartment Lisboa Ajuda

W sercu Alcântara, na Calçada de Santo Amaro, z zapierającym dech w piersiach widokiem na rzekę Tag i ekspozycją słoneczną na południe, wznosi się Santo Amaro 154. Składający się z czterech kawalerek i pięciu pokoi z jedną sypialnią, rozmieszczonych na pięciu piętrach, budynek posiada windę, przyjemne balkony i inspirujący ogród wertykalny. Zachowując jedynie fasadę i jej historyczne cechy, łączy współczesną architekturę z typowymi dla tej okolicy wykończeniami.Apartamenty o powierzchni od 38 do 78 m2 są bardzo jasne i charakteryzują się minimalistycznymi i komfortowymi wnętrzami, podkreślonymi marmurem Lioz. Wszystkie jednostki posiadają duże pokoje dzienne, wyposażone kuchnie, technologie (takie jak klimatyzacja) i materiały wysokiej jakości.Umieszczone w okolicy o typowym sąsiedztwie, można cieszyć się kosmopolitycznym stylem życia Lizbony i spokojem nadrzecznej okolicy. Zaledwie 5 minut od LX Factory, MAAT, Centro Cultural de Belém, Parque Florestal de Monsanto, CUF Tejo, Hospital de Egas Moniz, Hotel Pestana Palace, z doskonałym dostępem do usług, transportu i szkół.Santo Amaro 154, którego ukończenie zaplanowano na listopad 2022 roku, jest ciekawą okazją do zamieszkania lub inwestycji, kwalifikując się do lokalnego zakwaterowania i Złotej Wizy, w wysokości 350.000 i 500.000.Jednostki mogą być dostarczone w pełni umeblowane.

Dodatkowe dane
 • Winda

Nr oferty: PF26492

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.