Lisboa, Alcântara, Alcântara

 • Powierzchnia 240
 • Pokoje 4
 • Apartament Na sprzedaż

950 000 EUR

3 959 EUR / m²

Lisboa, Alcântara, Alcântara

Apartment Lisboa Alcântara

Apartament z 4 sypialniami, 240 m2 (powierzchnia brutto) i czterema miejscami parkingowymi w garażu w Alcântara, Lizbona. Apartament składający się z dwóch salonów, jeden na wschód, drugi na zachód, dwóch apartamentów (18 i 20 m2), dwóch sypialni (15 m2 każda) oraz wyposażonej kuchni. Świetna ekspozycja słoneczna (wschód/zachód). 2 minuty spacerem od stacji kolejowej Alcântara, 5 minut od rzeki Tag i całego obszaru nadrzecznego. W pobliżu szpitala CUF Tejo, 15 minut od MAAT- Muzeum Sztuki, Architektury i Technologii oraz Instytutu Higieny i Medycyny Tropikalnej (IHMT). 5 minut jazdy od Lycée Français Charles Lepierre, Colégio Salesianos de Lisboa, Palácio das Necessidades, 10 minut od Externato Santa Maria de Belém, Cais do Sodré i centrum Lizbony. 20 minut od lotniska Humberto Delgado w Lizbonie.

Dodatkowe dane
 • Apteka w pobliżu
 • Szkoła podstawowa w pobliżu
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: 68644

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.