Lisboa, Lisboa, Alvalade

 • Powierzchnia 150
 • Pokoje 3
 • Apartament Na sprzedaż

950 000 EUR

6 334 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Alvalade

Apartment Lisboa Alvalade

„MIESZKANIE Z 3 SYPIALNIAMI W ODRESTAUROWANEJ KAMIENICY W SAMYM SERCU ALWALADY

Cichy i bezpieczny, budynek AEG znajduje się w sąsiedztwie Alvalade, wyróżniając się ofertą sklepów i restauracji, co czyni go idealnym do inwestycji lub zamieszkania z rodziną.
Mieszkanie w AEG jest równoznaczne z możliwością spaceru do kilku supermarketów, rynku Alvalade, aptek, publicznych i prywatnych placówek edukacyjnych oraz obiektów sportowych.

Ten wspaniały apartament z 3 sypialniami jest dystrybuowany w następujący sposób:

– Hol wejściowy z miejscami do przechowywania;
– Łazienka społeczna;
– Jasny salon z balkonem wychodzącym na południe;
– Kuchnia, otwarta na salon i wyposażona w sprzęt AGD marki Smeg;
– hall, który rozdziela sypialnie z miejscami do przechowywania;
– Master suite z podwójną umywalką, elektrycznym wieszakiem na ręczniki i promiennikowym ogrzewaniem podłogowym;
– dwie sypialnie (z szafami);
– Łazienka z wanną.

Składa się również z:
– 2 miejsca parkingowe (1 z nich klimatyzowane: jedno naprzeciwko drugiego), przygotowane do ładowania pojazdów elektrycznych;
– Miejsce do przechowywania

Z concierge, garażem i miejscem do przechowywania, jest to okazja do zamieszkania w budynku ze wszystkimi udogodnieniami i komfortem.

Dodatkowe dane
 • Alarm
 • Winda

Nr oferty: PF29794

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.