Lisboa, Avenidas Novas, Avenidas novas

 • Powierzchnia 194
 • Pokoje 2
 • Apartament Na sprzedaż

1 250 000 EUR

6 444 EUR / m²

Lisboa, Avenidas Novas, Avenidas novas

Apartment Lisboa Avenidas novas

Apartament z 2+1 sypialniami o powierzchni 228 m2 w pobliżu El Corte Inglés.Nowy, z zakończeniem prac zaplanowanym na ostatni kwartał 2019 roku.2 apartamenty, luksusowe okładziny.Dużo naturalnego światła, wysokiej jakości konstrukcja.Szafy wyłożone bielizną, okna z litego drewna termiczne i akustyczne, klimatyzacja, rolety elektryczne i termiczneW pełni wyposażona kuchnia MOB z wbudowanymi urządzeniami Siemens.Doskonałe wykończenie bez uszczerbku dla architektury Apartament z 3 frontami, dużo światła.Klasyczny budynek z windą, od strony małego ogrodu.Przed stacją metra São Sebastião (niebieska i czerwona linia) – 3 metry.Przed El Corte Inglés, jednym z najlepszych sklepów w mieście z setkami sklepów – 50 metrów.W pobliżu Ogród Gulbenkian (250m) i najnowszy Urban Park w Praça de Espanha (300 metrów) z 6 ha terenów zielonych.Centralne położenie, wymiar i jakość materiałów sprawiają, że jest to wyjątkowy apartament w mieście.Parking tuż za rogiem dzięki miesięcznej umowie parkingowej.

Dodatkowe dane
 • Centrum handlowe w pobliżu
 • Apteka w pobliżu
 • Szkoła podstawowa w pobliżu
 • Winda

Nr oferty: 53882

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.