Lisboa, Lisboa, Avenidas novas

 • Powierzchnia 87
 • Pokoje 2
 • Apartament Na sprzedaż

498 000 EUR

5 744 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Avenidas novas

Apartment Lisboa Avenidas novas

„2 BEDROOM APARTAMENT, REFURBISHED, W AVENIDAS NOVAS Mieszkanie z dwiema sypialniami, z 86 m2 prywatnej powierzchni brutto, z miejscem do przechowywania z oświetleniem, znajduje się w Avenida Marquês de Tomar, w samym sercu Avenidas Novas.Tylko 5 minut od El Corte Inglés, Gulbenkian, Saldanha i metra.Apartament jest rozmieszczony w następujący sposób:Część socjalna:- Hall- Salon o powierzchni 21 m2- W pełni wyposażona kuchnia ze sprzętem AGD AEG, w otwartej przestrzeni do salonu- Łazienka socjalnaPrywatna część:- 1 Apartament z szafami- 1 Sypialnia z szafami i częścią wypoczynkowąNajwyższej jakości wykończenia, wyposażone w bezprzewodową klimatyzację, alarm, podwójnie szklone okna. W budynku znajduje się winda.Mieszkanie zapewnia dużo światła i widok na miasto.Idealne miejsce do życia, w odległości krótkiego spaceru od wszelkiego rodzaju usług, lokalnych firm, transportu, szkół/uniwersytetów, rekreacji i kultury, między innymi.Porta da Frente Christies jest agencją nieruchomości, która działa na rynku od ponad dwóch dekad. Firma została wybrana przez prestiżową markę Christies, jedną z najbardziej renomowanych firm aukcyjnych, instytucji sztuki i nieruchomości na świecie, aby reprezentować ją w Portugalii, na obszarach Lizbony, Cascais, Oeiras, Sintry i Alentejo.Porta da Frente Christies posiada sklep, otwarty dla publiczności, w Oeiras, od pięciu lat, w prestiżowej dzielnicy Fórum Oeiras. Mamy wyspecjalizowany zespół w tym regionie, który jest gotowy do zaoferowania najwyższej klasy usług dla naszych klientów.”

Dodatkowe dane
 • Alarm
 • Winda

Nr oferty: PF27431

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.