Lisboa, Lisboa, Baixa

 • Powierzchnia 109
 • Pokoje 2
 • Rok budowy 2023
 • Apartament Na sprzedaż

775 000 EUR

7 117 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Baixa

Apartment Lisboa Baixa

CENTRAL EXCLUSIVITYNowoczesne apartamenty łączące tradycję i elegancję w zupełnie wyjątkowym miejscu do życia: Baixa (centrum) Lizbony. To właśnie Sixgild. Jest to budynek mieszkalny, który odrodził się dzięki gruntownej renowacji, w jednym z najbardziej tętniących życiem miejsc w Lizbonie, gdzie wszystko się dzieje, z możliwością zapewnienia codziennego życia, w którym króluje ekskluzywność.Apartamenty typu studio z trzema sypialniami, z 18 dostępnych jednostek, są rozmieszczone na pięciu piętrach, o powierzchni od 35 m2 do 125 m2. Prawie wszystkie mają balkony, na których można się zrelaksować i podziwiać ruch miasta. REFINANS I ELEGANCJASześć budynków Sixgild zapewnia styl życia na najwyższym poziomie, dlatego też zostały one wyposażone w wysokiej jakości akcesoria i wyszukane materiały. Inne cechy wyróżniające apartamenty to wysokie sufity, elegancka sztukateria i wspaniałe oświetlenie, nie tylko sztuczne, ale i naturalne, które pozwala słonecznym dniom, które tak często odwiedzają Lizbonę przez cały rok, przeniknąć do wnętrza domów, przynosząc więcej jasności, światła i szczęścia.MIEJSCE DO ŻYCIABaixa jest idealnym miejscem, aby w pełni cieszyć się życiem w mieście i korzystać ze wszystkiego, co Lizbona ma do zaoferowania. To tutaj znajduje się główne dziedzictwo historyczne i kulturowe miasta, do którego można dodać wszystkie niezbędne udogodnienia i usługi, takie jak restauracje, bary i kawiarnie, firmy, centra handlowe, tradycyjne sklepy i wyjątkową sieć transportową. Rua dos Douradores znajduje się pomiędzy Rua da Madalena i Rua da Prata, kilka kroków od słynnych ulic Rua Augusta, Rua do Ouro, Rua Garret, a także od Praça do Comércio i Terreiro do Paço.

Dodatkowe dane
 • Winda

Nr oferty: PF25678

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.